Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

M700 - problem synchronizace

Prusvit_ce4you (24)|19.11.2007 09:33
Pekny den. Pouzivam jiz delsi dobu M700 a synchronizaci (ActiveSync) k naproste spokojenosti, ale cca pred tydnem synchronizace prestala fungovat, tj. connect probehne (do zarizeni se lze dostat), ale vlastni synchro jiz ne. ActiveSync ohlasi, ze nelze synchronizaci dokoncit. Je to zrejme problem M700, protoze to dela i na jinem pocitaci a naopak, Vario bez problemu funguje; na obou je WM6 (angl.). Nerad bych sel na HR, takze pokud by nekdo mel radu, budu povdecen.
paskal_ce4you (13)|3.12.2007 21:33
Zdravím - dělá mi to samé a zkoušel jsem horydolyčernýles, ani na MNhelpu mi pořádně neporadili - funguje mi pouze HR, už začínám zjišťovat, kam to hodit na reklamaci, protože mi to chvíli jede a cca po 14 dnech od resetu se historie opakuje.:((
RStein (2012)|3.12.2007 21:38
Jeste zkuste jeddnu vec - v AS na pocitaci odeberte vsechny synchronizovane typy polozek (hlavne emaily, ale i kalendar, tasky atd.
Odpojte a pripojte zarizen. Pote polozky znovu zaskrtnete, aby byly synchronizovany.
kubesa (76)|3.12.2007 21:54
Me to napr. rozhodil vzdycky Pocket Hack Master - tool na pretaktovani procesoru...vzdy se to znovu rozbehlo pri hozeni CPU na default tj. 400MHz
paskal_ce4you (13)|4.12.2007 07:22
Včera jsem udělal na M700 hardreset, takže zase chvíli funguji. Ale pokud mi to zase klekne, určitě vyzkouším. A žádný nástroj na přetaktování nepoužívám

Díky Pavel
Prusvit_ce4you (24)|5.12.2007 14:53
Zdravim, vzhledem k tomu, ze v mem pripade neni mozne vyse uvedeny postup pouzit, protoze AS nenabidne aktivni Moznosti, ve kterem by to slo zrusit, prechazim bohuzel na HR. Ale diky za ochotu se tim zabyvat a poradit.
xsub (23)|6.12.2007 16:50
Mě to dělá synchronizace poznámek. Ještě sem neměl vůli zjistit, jestli to je nějakou konkrétní poznámkou, nebo tím, že sem přesunul všechny poznámky na SD kartu, ale když vypnu v AS synchronizaci poznámek, tak to běží normálně.
michallos007 (57)|6.12.2007 21:25
No napr. mne sa AS neznasa s doplnkom v outlooku (PC TRANSLATOR) musim mat ten doplnok vypnuty a vtedy to funguje, neviem cim to je
paskal_ce4you (13)|6.12.2007 21:56
To jsou zajímavé postřehy, nizméně poznámky vůbec nepoužívám (takže nemám žádné v Outlooku ani v MDA) a v AS doplněk Translator také ne. Zvláštní.

P.
RStein (2012)|7.12.2007 11:02
Pokud se nedostanete na nastaveni polozek v AS, je mozne zrusit partnership - bud natvrdo v AS, nebo smazanim klice v registrech pro daneho uzivatele (HKCU)
Prusvit_ce4you (24)|7.12.2007 11:36
Dobry den, to jsem samozrejme delal (natvrdo v AS), ale v mem pripade proste tato moznost (ovlivnit predmet synchronizace) nebyla nabidnuta. Presto vlastni propojeni pro pristup k mobilnimu zarizeni fungovalo, ale synchronizace ne. Nyni uz funguje (po HR) a doufam, ze zase dlouho bude. Diky.