Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

BT ako povolit ?

hustler_ce4you (87)|15.11.2007 17:48
Mám problém so synchronizáciou BT pda verzus PC stále mam nepovolené BT čím to je ? ako ho povoliť ?

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
mi38k (205)|15.11.2007 18:56
To by možná chtělo trochu víc informací než jen screen. Napiš jestli máš desktop nebo notebook, jaký BT driver...
hustler_ce4you (87)|15.11.2007 19:54
Som v tomto laik tak napisem ako uznam, že to je správne, tak sry...mam zostavu athlon 3000+ s WIN XP SP2 a driver stiahol som POS pro sítě - bezdráty MSI MS-6970 (BToes).
mi38k (205)|15.11.2007 20:04
Takže jelikož máš externí BT modul, tak můžeme vyloučit nějaké hardwarové zapínání (teda krom strcení do usb). No a softwarové řešení by nemělo být složité. Určitě půjde nějak vyvolat nějaká kontextová nabídka, nebo nastavení - viděl jsem, že v trayi máš dvě ikony pro BT, takže je možné, že ses celou dobu snažil klikat na špatnou ikonu;). Jinak konkrétní zkušenost s tímhle modulem nemám - proto jen takové obecné rady. Možná se najde někdo, kdo tenhle modul má a poradí. Nebo přidej screeny nastavení v tom softwaru pro BT a určitě se něco najde.
hustler_ce4you (87)|15.11.2007 20:11
toto ?

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
mi38k (205)|15.11.2007 20:18
To sem sice zrovna moc nemyslel, ale podle tohodle už máš PC spárované s telefonem i s PDA, takže už jsi ho určitě někdy zapnout dokázal;). Jinak bych určitě předpokládal, že BT půjde zapnout buď hned v kontextové nabídce vyvolané pravým myšítkem z jedné z ikon BT nebo hned na první strane nastavení softwaru nainsalovaného pro ten tvůj modul.