Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC MTeoR - HW Problem JOG-Dial-DEATH

Mouse2007 (8)|11.11.2007 13:36
Zdravim.mam celkem velky problem.Asi tyden pouzivam HTC MTeoR a stala se mi nemila vec.Telefon mi upadl tak nestastne,ze se odlomilo "kolecko" JOG-Dial na leve strane,slouzici k prochazeni nabidek a hlavne regulaci hlasitosti behem hovoru.Smul je v tom ze se odlomila i soucastka na tistenem spoji takze je regulator zcela nefunkcni.Vim ze asi poradite navstivit autoriziovany servis ale bude to nejspis "palka".

Chci se tedy zeptat,je mozne nejakou utilitou ci upraviu Win registru naasignovat regulaci hlasitosti hovoru na JOY jako to maji normalni telefony teba nokie???
Po HardResetu je hlasitost nastavena na trictvrtinu stupnice a je vic nez dostatecna stejne jako pri vyp/zap. smarta ale prece by jen nekdy neskodilo ji ztlumit ci regulovat
vpx (529)|12.11.2007 09:53
Pomoci mortscriptu naskriptujes vsechno, dokonce i nefunkcni jog dial. Kdyz k tomu pirdas jeste AEButtonPlus, tak to nejak zvladnes :)
Jivo (19)|8.12.2007 00:12
to je vec kusu. Me jiz MTeor upadl nekolikrat a ten JogDial drzi. Kamosovi upadl parktat a z male vysky (pry i par cm na stul) a z 90% to kolecko odeslo a porad patil reklamace. Ja mam zase novy dispely a kamos jen prasklej kryt.
Takze je to kus od kusu. Ten kamos ho po 3 placene oprave velice rychle prodal.