Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém s instalací Touch Settings

Vita_Megane (69)|6.11.2007 06:30
Potreboval bych nainstalovat Touch Settings ale deje se mi stejny problem co jsem tu uz cetl, pise to: ''Instalace se nezdařila. Program nebo nastavení nelze nainstalovat, protože nemají dostatečné systémové oprávění.''

prohledal sem kde co slo a nikde sem se nedocetl co s tim, nemusi se instalovat jeste neco, aby tohle frcelo?

Diky za kazdou odpoved
priby (4)|16.11.2007 20:52
Installation instructions:
1. DELETE the file MediaHubMini.lnk from your \Windows\Startup directory and reboot... OR just terminate the process MediaHubMini.exe using memmaid, SKTools or another program.
2. Install the .CAB file.
3. Run the app. (Start Menu -> Programs -> Touch Settings).
4. Click 'Save', reset again (close all apps, and power off your device properly first - otherwise changes may be lost!) and now your cube should launch your new apps.
Vita_Megane (69)|22.11.2007 08:28
Diky vyzkousim
Lutri_ce4you (143)|22.11.2007 18:49
PROSÍM, nešel by postup napsat česky, AJ moc neumím a překladač si s tím poradil po svém :( Není to zas asi tak jednoduché na nainstalování a nerad bych Touch hned zničil. Mám ho od T-mobile a též mi píše ''Instalace se nezdařila. Program nebo nastavení nelze nainstalovat, protože nemají dostatečné systémové oprávění.'' :(
Vita_Megane (69)|26.11.2007 07:27
Installation instructions:
1. DELETE the file MediaHubMini.lnk from your \Windows\Startup directory and reboot... OR just terminate the process MediaHubMini.exe using memmaid, SKTools or another program.
2. Install the .CAB file.
3. Run the app. (Start Menu -> Programs -> Touch Settings).
4. Click 'Save', reset again (close all apps, and power off your device properly first - otherwise changes may be lost!) and now your cube should launch your new apps.

1. Smazes, nebo radeji presunes soubor MediaHubMini.lnk z adresare windows/po spusteni a restartujes zarizeni
2. nainstalujes CAB
3. Spustis aplikaci a upravujes, veskere zmeny se projevi po restartu

jinak diky ale me je to k nicemu sice se tim da nastavit dost veci ale potreboval sem uplne smaznout zalozku pocasi a dat tam neco jineho a to bohuzel
fps (113)|19.1.2008 10:10
mam níže uvedený PDA a Touch Settings mi nejde nainstalovat hlásí to zde uvedenou chybu skoušel jsem to podle rady uvedené zde ale v \Windows\Startup ani nikde jinde MediaHubMini.lnk neni jenom v \Windows je MediaHubMini.exe a mediahubmini.exe.0405.mui poraďte mi někdo jak na to
fps (113)|23.1.2008 22:02
[QUOTE="fps"]mam níže uvedený PDA a Touch Settings mi nejde nainstalovat hlásí to zde uvedenou chybu skoušel jsem to podle rady uvedené zde ale v \Windows\Startup ani nikde jinde MediaHubMini.lnk neni jenom v \Windows je MediaHubMini.exe a mediahubmini.exe.0405.mui poraďte mi někdo jak na to[/QUOTE] notak poraďte někdo co se dá stím dělat!!!!!!!!!!
janmoris_ce4you (23)|23.1.2008 23:23
Vita_Megane:
"potreboval sem uplne smaznout zalozku pocasi a dat tam neco jineho a to bohuzel"

Omlouvám se za poznámku mimo téma (nevím jak vyřešit váš problém s instalací) ale Vita_Megane: ja pouzil tenhle programek k presne tomuto. Weather nepouzivam -vyskrtl jsem jej tedy a misto nej mam hudebni prehravac.... (nebo jsem to zle pochopil?