Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

BT stereo sluchatka parovani, prehravani ve WMP

w1z1 (37)|5.11.2007 15:00
Zdravim,
poridil jsem si SE HBH-DS220 BT stereo sluchatka. Sparovani probehlo v poradku ale prvni dotaz.

Lze nekde nastavit aby zustalo zachovano? Po vypnuti sluchatek nebo BT v telefonu a znovu zapnuti je zarizeni sice v seznamu je ale automaticky se navzajem nepripoji, musim v telefonu do nastaveni BT a tam si vybrat BT headset a potvrdit pripojeni (na parovaci PIN se uz nastesti nepta) ale i tak je to otravne porad je spojovat.Cekal bych ze jakmile je oboji zapnute tak na na sebe narazi a rovnou se i spoji bez blbeho dotazovani.

Druha vec se tyka prave win media playeru. Chci se zeptat zda nekdo nevite cim by to mohlo byt ale v 50% pripadu kdy prehravam nejaky playlist tak WMP nepreskoci na dalsi skladbu pokud mam vypnuty displej. Takze musim diplej zapnout a zase pak vypnout. Dela to zcela nahodne a netusim cim to ovlivnit.
Zhruba ve 20% pripadu mi WMP napise error ze nemuze precit nejaky soubor z karty ale staci restart WMP a vse je najednou opet citelne, v ostatnich je to citelne i kdyz WMP krici ze neni.
Chci se proto zeptat na zkusenosti ostatnich s WMP zda jim to dela taky, pripadne na nejakou nahradu misto WMP, nebo radu jak tomuhle predchazet. Vim ze je tu programu na foru dost, ale napr. pocket music sice hraje super ale kazdejch 30 sekund se zasekne jakoby nacital pisnicku do bufferu coz neni zrovna prijemne.A dela to i i pres reproduktor tak pres BT sluchatka i pres defaultne dodavana sluchatka.

Predem diky za jakekoli napady.

Mam eten X500+, ROM 543 a po HR jsem nahraval patch na A2DP.
PS: mozna to nepatri sem ale do jine casti fora, v tom pripade prosim o presun.
j.wolker (45)|6.11.2007 10:26
Nepoužívám sice BT stereo headset ale jen BT sluchátko a jeste ne k přehrávání muziky, ale pro přehrávání mp3 doporučuji SW WinVibe. Je ke stažení ve freeware.
w1z1 (37)|6.11.2007 17:58
Tak ten je super, hezkej,vyzkouseno ale bohuzel dela to same co ostatni, pri prehravani se zasekava, prirovnal bych to k tomu kdyz na CD playeru preskoci CD, proste kratke zaseknuti, lupnuti a pak se hraje dal. Pameti to nebude, pac mi to pise ze mam volno jeste 13MB RAM coz je myslim na prehravani MP3 docela dost.Moc me nenapada cim by to mohlo byt :(
A navic jakmile vypnu obrazovku tak prestane hrat uplne :( nebo se zasekava co sekundu to sekundovej zasek :(
Saman_ce4you (1451)|7.11.2007 20:39
To cukani pri prehravani je nejspis problem komunikace.. Me z Qteka prehravani taky obcas "cuka", z della to je v pohode. Podle me hodne zalezi na sile BT radia v zarizeni a celkovym vykonu..
Dafko (33)|23.11.2007 16:46
Tak by som sa rád spýtal, či niekto neprišiel na otázku ako by sa mohla X500+ priamo spárovať s BT Stereo Headsetom. Všetko mi funguje až na to, že musím v správcovi BT znova párovať BT s X500+ :(

Je to otravné, neexistuje nejaký BT manager, alebo niečo podobné? :(

Ďakujem :dead: