Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Spb soft - tentokrát GPRS Monitor...

Vilda_ce4you (40)|22.4.2004 14:00
Finance a Pocket Plus zde již byly zmíněny a podrobeny testům. Co takhle GPRS Monitor?:?:
Už ho někdo máte a používáte?:)
Jak se Vám s ním pracuje a do jaké míry zpomaluje chod celého zařízení (pokud vůbec) atd atd...

Těsím se na Vaše typy a zkušenosti!! :))
Pavel Koza (4761)|22.4.2004 14:46
Pouzivam tento program od verze 1.0 a je to skutecne spicka. Rychly, maly, funkci tak akorat. Zadneho zpomaleni jsem si nevsiml. Patri mezi par apllikaci, ktere mam nainstalovane na vsech svych Pocket PC. Jednim slovem 5 hvezdicek z 5:cool:
PavelR. (2184)|22.4.2004 15:32
[QUOTE="Pavel Koza"]Pouzivam tento program od verze 1.0 a je to skutecne spicka. Rychly, maly, funkci tak akorat. Zadneho zpomaleni jsem si nevsiml. Patri mezi par apllikaci, ktere mam nainstalovane na vsech svych Pocket PC. Jednim slovem 5 hvezdicek z 5:cool: [/QUOTE]

... souhlas ... mel jsem moznost pouzivat i jine podobne programy (napr. od All Location program nazvany GPRS Counter) a GPRSMonitor je opravdu nej... Navic existuje i v CZ verzi :)) ...

PavelR.
Vilda_ce4you (40)|23.4.2004 09:15
Děkuji...od včerejšího večera ho testuji....

Musím souhlasit, fakt to funguje skvěle....:yes:
Mimochodem, kde se nachází česká verze? Ne , že by to v tomto případě bylo až tak nutné, ale jen pro zajímavost...:))

Děkuji!
PavelR. (2184)|23.4.2004 10:38
[QUOTE="Vilda"]Děkuji...od včerejšího večera ho testuji....

Musím souhlasit, fakt to funguje skvěle....:yes:
Mimochodem, kde se nachází česká verze? Ne , že by to v tomto případě bylo až tak nutné, ale jen pro zajímavost...:))

Děkuji![/QUOTE]

Zde je původní odkaz. Pokud Link v této diskuzi není funkční, zkuste pak tady.

PavelR.