Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Koupe X500+ v Praze

Jendazhor (26)|4.11.2007 00:46
I pres vsechny neblahe zkusenosti uzivatelu jsem si chtel omrknout X500+, ale opravdu bych si ho rad prohledl jeste pred pripadnou koupi. Uz jenom kvuli VGA displeji a nainstalovane verzi ROMky. Jelikoz jsem z Prahy, zkousel jsem ho najit v nejake kamenne prodejne v Praze.
Nasel jsem ho treba tady: http://www.gsmtelefony.cz/detail.php?i=742
ale telefonicky mi sdelili, ze my ho muzou ukazat vyndany z krabice, ale startovat ho nebudou.
Nevite nekdo o kamenne prodejne v Praze, kde by byli ochotni mi ho opravdu ukazat v chodu a meli nejakou podobnou cenu? Diky za pripadny tip.
aeon101 (213)|4.11.2007 19:50
V Sunnysoftu...

Dan
Jendazhor (26)|4.11.2007 20:41
Diky za tip, ale v Sunny Softu jsem byl kdysi celkem 2x, ale takovou, az ucebnicovou, ukazku totalniho nezajmu o zakaznika a aroganci prodejcu, jsem videl jen parkrat. A rozhodne bych ji necekal u prodejce PDA a dalsich pomerne sofistikovanych zarizeni, ktery se navic tvari tak solidne. Mozna jen chyba prodavacu, ale to neni muj problem, koupil jsem si tehdy pristroje jinde. A ani dnes me tam nic netahne. Jejich o 500 Kc vyssi cena uz je jen detail.
Chtel jsem tam tehdy nechat neco pres 20 tisic, ale pakoval jsem se rychle. Pravda, prijel jsem tam na motorce, snad to neni hrich. Ale kazdopadne si me v prodejne nikdo nevsimal. Kdyz uz jsem na ne po delsi dobe uderil (pres ty kravataky bych se asi ve vyberu prodavacu nikdy nedostal) a zeptal se, nikdo mi nechtel nic ukazat, nedpovidali dotazy, proste totalni nezajem. Asi ze me necitili zisk. A to se pletli:)