Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

X500+ Kde a za koľko?

Dafko (33)|29.10.2007 20:36
Tak toto je môj prvý post vôbec na tomto fóre.

Posledné dni som strávil čítaním recenzií produktov ETEN prípadne prezeraní videí. Veľmi ma zaujala verzia X500+ o ktorú mám značný záujem :)

Prelúskal som množstvo e-shopov CZ aj SK no niektoré nepôsobia príliš dôverohodne. Preto by som sa vás rád spýtal s akým e-shopom máte dobré skúsenosti a odkiaľ by som ho prípadne mal zobrať :)

Dobrá cena:
CZ eShop: ObchodNET (11606,5 Kč)
SK eShop: eBuy (15 219SK)

Pochopiteľne počítam s dovozom z ČR + kurz meny: cca 1,23

Ďakujem za odpovede, Dafko :)
thimlicek (89)|29.10.2007 20:52
Ja kopil X5OO na palmpc.cz a bylo to bez problemu. A to mne ho zasilali do holandska postou
Dafko (33)|29.10.2007 20:57
[QUOTE="thimlicek"]Ja kopil X5OO na palmpc.cz a bylo to bez problemu. A to mne ho zasilali do holandska postou[/QUOTE]
Vďaka tiež som ti ich prezrel ponúkajú aj nejaké fólie a Bonusové CD k tomu :)
Dafko (33)|30.10.2007 17:25
Tak objednané 2 kusy, dúfam, že po nahodení ENG Romu a vyhodení zbytočných aplikácií pôjde ako po masle :)

Občasné GPS, neustále mp3 a avi :)
Dafko (33)|1.11.2007 14:06
Ospravedlňujem sa za triple post, ale nepáči sa mi postup fy PalmPC.cz

1. To, že doprava nie je zadarmo (ako je písané na webe) som sa dozvedel z mailu.
2. Nepáči sa mi, že je potrebné zaplatiť prevodom vopred na účet do čiech poplatky a doprava tovaru takto vyjde pekne draho...

Rád by som sa teda spýtal či nepoznáte nejakého iného predajcu X500+ za rozumnú cenu s možnosťou zaslania kuriérom na Slovensko s platbou na dobierku.

EDIT: Tovar zrušený u PalmPC a objednaný u skveleceny.cz, ktorý ponúkajú PPL zaslanie na dobierku kuriérom tak ako to bolo možné po minulé roky :)

Ďakujem :oops:
Dafko (33)|2.11.2007 13:44
[QUOTE="Dafko"]Ospravedlňujem sa za triple post, ale nepáči sa mi postup fy PalmPC.cz

1. To, že doprava nie je zadarmo (ako je písané na webe) som sa dozvedel z mailu.
2. Nepáči sa mi, že je potrebné zaplatiť prevodom vopred na účet do čiech poplatky a doprava tovaru takto vyjde pekne draho...

Rád by som sa teda spýtal či nepoznáte nejakého iného predajcu X500+ za rozumnú cenu s možnosťou zaslania kuriérom na Slovensko s platbou na dobierku.

EDIT: Tovar zrušený u PalmPC a objednaný u MobilHouse.cz, ktorý ponúkajú cpost zaslanie na dobierku kuriérom tak ako to bolo možné po minulé roky :)

Ďakujem :oops: [/QUOTE]