Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

M700 - vypadávající stylus

Petr36 (51)|29.10.2007 19:58
Hojte vsichni, kterym se toto stava a mate radu jak tomu zabranit.
Mam cihlu asi 5 mesicu, zatim jen jeden ztraceny... Ale nedrzi tam poradne ani novy, tak nevim jak to resit.
Asi ho budu nosit po kapsach, finta s pruhlednou izolepou namotanou na stylus nefunguje.
Diky za nejaky tip.
Petr
mahony_ce4you (2)|29.10.2007 21:03
Petr36: Sundat kryt baterie a zlehka příhnout plastovou pacičku směrem dolů ve vodícím pouzdře stylusu.Už 3 měsíce mi drží jak přibitý.
00244192_P1030846_hURK.jpg
Petr36 (51)|29.10.2007 21:14
Diky, jsem osel, ze jsem se nepodival pod kryt.
Tak jsem ho sundal, vypadl z pod nej nejaky malinkaty plastovy ulomek, z mista kde jezdi stylus, takze to bude ten problem.
To co ho ma drzet ho nedrzi a je ulomeno.
Co se da delat... Vymyslime nahradni reseni.
Dik za navedeni spravnym smerem.
Petr36 (51)|29.10.2007 21:23
jj, tak tam to musim zpet prilepit vterinkou... Ale to spis je navod pro ty, kteri to budou resit v budoucnu a ten maly ulomek nenajdou...

Diky moc.
Petr36 (51)|29.10.2007 21:26
Kdyz vidim ten sundany kryt, tak na oplatku taky jeden tip.
M700 se me zamovolne restartoval, povetsinou v pouzdre za opaskem. Bylo to pohybem krytu, kde je vystupek, ktery cihlu vypina. Staci podlozit kouskem papirku pod tento vystupek (jen jemne, neulomit) a funguje prikladne bez samovolnych restartu.
Ale myslim, ze nejsem prvni, co na toto prisel, ze...
Kal_Kal (64)|29.5.2008 10:07
Našel jste někdo řešení toho vypadávajícího stylusu při ulomeném plastíku?
Už mě to vážně točí a furt se mi nedaří nalézt správný postup.
Předem díky za echo.
Feel_ce4you (45)|30.5.2008 12:07
U mé M700 už ten stylus taky nedržel nic moc, tak jsem zkusil opravdu lehce přihnout výše zmíněný plastík a ulomil se sotva jsem se ho dotknul :o) Já to řešil vteřinovým lepidlem a omotanou špejlí. Zespodu jsem špejlí zakryl průzor, aby tam lepidlo případně nezateklo. Čudlík jsem přilepil k té jedné straně, tak jak byl původně(je to mravenčí práce). Přihnul jsem čudl lehce dolu a zbytek prostoru dokápnul lepidlem. Drží to jak skála ze všech stran. Pokud někdo ztratil i ten čudl, dalo by se to řešit taky pistolí na lepení plastu, ale dělá dost velké kapky na tak malý prostor.
Kal_Kal (64)|30.5.2008 12:20
Jo tak já přesně ten čudl nemám, takže pokud někdo přišel na to jak to zprovoznit bez toho čudlu, tak uvítám radu.