Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA s GPS

Ogy (20)|28.10.2007 01:35
Dobry den,

prosim touto cestou o radu s koupi mda s gps prijmacem v jednom. Jestli by me treba nemohl nekdo poradit ktere zarizejini je pouzitelne, je jich totiz hromada nebo dve :p spis, a verim ze prakticka zkusenost je lepsi nez 100000 recenzi. Chtel bych to pouzivat jak v aute tak aji pesky :) Predem diky za odpoved.

EDIT:
přesunuto do sekce: Jaké si mám vybrat / koupit zařízení?
ElSoft
Nesli (409)|28.10.2007 02:56
zalezi asi na vice vecech, jednou z rozhodujicich je asi cenova relace ve ktere se ma zarizeni pohybovat. Za 17tis. je mozno poridit HTC Kaiser, vybore zarizeni typu all in one, silny dvoujadrovy procesor, integrovana velmi citliva GPS,vysuvna hardwarova klavesnice, ale je to novinka a neni zrovna z lacineho kraje:(
Dalsi moznosti v cene kolem 8000 az 10000 jsou ruzna zarizeni od E-tenu, teze all in one s klavesnici,asi idealni v pomeru vykon/cena, ale jde asi o to kdo ma s e-tenem jake zkusenosti, na z neho moc nadseny nebyl, ale treba to byl jen spatny kus.
Pote za stejny peniz HTC Artemis, slabsi procesor bez klavesnice, ale pokud clovek nevyzaduje extra vykone CPU tak je zajimava take hlavne diky svym rozmerum,je to prcek;)
Ci posledni moznost je nejake starsi MDA (cca 4000) plus ext. GPS modul(1500).
Jde o to co by cloveku vice vyhovovalo...Osobne mam Tytn a ext. i-tek GPS a jsem s touto kombinci velmi spokojen:)
Jeste si pockej za nejake dalsi odezvy, treba z toho budes moudrejsi...:yes: