Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jakej GPS modul

netino (185)|27.10.2007 21:13
Takze otazka zni jednoduse.
Jakej externi GPS modul si koupit k Tytnu??Co stoji a proc zrovna ten?!
Dekuji za informace.
phaeton_esc (261)|27.10.2007 21:17
jses ve spatny sekci (na to je tu sekce GPS a navigace)

jinak ja si tedka chci poridit Evolve iTraxx, asi za 1700...co jsem cetl je vazne sikovna
Doktor2003 (35)|27.10.2007 21:21
Haicom 406 (nyni za cca 1500 Kc) mi funguje naprosto bez problemu. Rychly a citlivy.
netino (185)|27.10.2007 21:22
[QUOTE="phaeton_esc"]jses ve spatny sekci (na to je tu sekce GPS a navigace)

jinak ja si tedka chci poridit Evolve iTraxx, asi za 1700...co jsem cetl je vazne sikovna[/QUOTE]


Ja viem ze tu ke sekcia ale pytam sa priamo od uzivatelov s HTC.
Zaujimaju ma priame skusenosti.
Miloš Strouhal (3997)|27.10.2007 21:26
Zalezi take dost na tom, k cemu tu GPS hodlas vyuzivat. Pokud ti jde o pouziti pouze v aute, je to o necem trosku jinem nez kdyby jsi s tim hodlal behat po kopcich..
netino (185)|27.10.2007 21:30
No prevazne v Aute ale to neznamena ze nepojedu pbcas do hor. :D
Prave proto se ptam ze jakej.Ale nechci zan moc utracet
Miloš Strouhal (3997)|27.10.2007 21:43
Tak ja pokud bych ji chtel s sebou tahat venku mimo auto, sel bych do te s nejvetsi vydrzi a slusnou citlivosti. Napriklad i-tec 339, ktery ma v sobe 1800 mAh baterii. :yes: Osobne jsem si po letech pouzivani GPS uvedomil, ze GPS z auta v podstate nevytahnu, takze jsem i-tec 339 zahodil a vratil jsem se k dnes jiz skoro historickemu kouseku i-tec 308.. :) A to proto, ze se da snadno nabastlit do auta tak, aby se o nej clovek nemusel vubec starat, zapinat ho, vypinat, nabijet.. To vsechno zvlada sam, staci jen otocit klickem a pustit v PDA navigacni software. :yes:
phaeton_esc (261)|27.10.2007 21:55
u te evolve se mi libi ze ma solarni kolektor (no, spis kolektuuuurek), kazdopadne vydrz by mohl byt dobra.

zatim mam zkusenosti jenom s nokia ld-3w (ktera je drazsi) a ta je fakt perfektni. staci zapnout, pustit navigaci a nic vic neresit
netino (185)|27.10.2007 21:59
[QUOTE="phaeton_esc"]u te evolve se mi libi ze ma solarni kolektor (no, spis kolektuuuurek), kazdopadne vydrz by mohl byt dobra.

zatim mam zkusenosti jenom s nokia ld-3w (ktera je drazsi) a ta je fakt perfektni. staci zapnout, pustit navigaci a nic vic neresit[/QUOTE]


U tej som sa docital ze mava neake problemy so sinchronizaciou
Miloš Strouhal (3997)|27.10.2007 22:01
Tu solarni jsem mel take. Nevyhodou je, ze ten solarni panel jen prodlouzi o trochu vydrz, ovsem nedokaze tu GPS nabijet. Takze pokud se vam nakonec GPS vybije, muzete ji nechat pul dne na slunicku a s ni to ani nehne. A to mi prijde skoda, kdyz uz tam ten solarni panel davali.. A ta Nokie skutecne ma problemy s nekterymi zarizenimi. Jsou proste PDA, se kterymi vam nebude fungovat i kdyby jste se zblaznili. Jako priklad uvadim Qtek 9000 a MDA Compact I.
netino (185)|27.10.2007 22:04
[QUOTE="Miloš Strouhal"]Tu solarni jsem mel take. Nevyhodou je, ze ten solarni panel jen prodlouzi o trochu vydrz, ovsem nedokaze tu GPS nabijet. Takze pokud se vam nakonec GPS vybije, muzete ji nechat pul dne na slunicku a s ni to ani nehne. A to mi prijde skoda, kdyz uz tam ten solarni panel davali..[/QUOTE]

To fakt??Prave nad nou som rozmyslal a zrovna koli tomu solarnemu panelu.Teraz som ostal sklamany
Doktor2003 (35)|27.10.2007 22:05
[QUOTE="Miloš Strouhal"]A to proto, ze se da snadno nabastlit do auta tak, aby se o nej clovek nemusel vubec starat, zapinat ho, vypinat, nabijet.. To vsechno zvlada sam, staci jen otocit klickem a pustit v PDA navigacni software. :yes: [/QUOTE]
Muzete napsat, jak jste to do toho auta nabastlil? diky
Miloš Strouhal (3997)|27.10.2007 22:06
No ja jsem si ji kvuli tomu take porizoval, ale kdyz jsem zjistil, ze je tam ten panel spis na okrasu nez na nabijeni, vratil jsem se k i-tecu 339. Ten sice zadny solarni panel nema, ale aspon ma zaruku dlouhe vydrze v podobe 1800 mAh baterie..
Miloš Strouhal (3997)|27.10.2007 22:08
[QUOTE="Doktor2003"]Muzete napsat, jak jste to do toho auta nabastlil? diky[/QUOTE]Takhle
vlukas (1)|28.10.2007 21:38
Nebo můžeš mrknout na Evolve goTraxx. A je ještě levnější než iTraxx.
[CODE]http://cybex.cz/Produkt.aspx?Type=S&Shortcut=EVG-SGEGTX[/CODE]
EmilEmil (8)|6.11.2007 08:00
[QUOTE="Miloš Strouhal"]Tu solarni jsem mel take. Nevyhodou je, ze ten solarni panel jen prodlouzi o trochu vydrz, ovsem nedokaze tu GPS nabijet. Takze pokud se vam nakonec GPS vybije, muzete ji nechat pul dne na slunicku a s ni to ani nehne. A to mi prijde skoda, kdyz uz tam ten solarni panel davali.. A ta Nokie skutecne ma problemy s nekterymi zarizenimi. Jsou proste PDA, se kterymi vam nebude fungovat i kdyby jste se zblaznili. Jako priklad uvadim Qtek 9000 a MDA Compact I.[/QUOTE]

COPAK TO POVIDAS ZA BLUDY :-)

NA MEM MDA COMPACT SLAPE NOKIA LD-3W JAKO HODINKY NA ORGINALNI ROMCE.
Miloš Strouhal (3997)|6.11.2007 09:30
Ok, me to opakovane rozchodit neslo, nepamatuji si co tam presne bylo za ROM, ale delal jsem hard reset a nepomohlo to. Neslo ani priradit odchozi COM port po jejich spárování. Kazdopadne s tim Qtekem 9000 jsem si jistej, ze to nechodi s ruznyma ROM, kvuli Nokii jsem to nejen hard resetoval, ale i flashoval na tri ruzne ROM.

Edit: aaaa, tak sorry za mystifikaci, u toho Compactu slo o MDA Compact II s originalni ROM, ted jsem volal znamemu se kterym jsme to vloni resili.. Takze se opravuji na MDA Compact II a Qtek 9000.
htcjirka (1875)|6.11.2007 09:37
NOKIA LD-3W je hodne problematickou GPS co se WM zarizeni tyce.K zarizenim WM tuto GPS rozhodne nedoporucuji.