Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Lepší Excel ??

Rob_ce4you (23)|19.4.2004 21:26
Chybí vám grafy v Excelu, není to ono ....
tak tohle by vám mělo vyhovovat

http://www.softmaker.de/pmp.htm
:yes:
Pavel Koza (4761)|19.4.2004 21:59
...tahle firma je dost schopna, za zminku stoji i jejich Textmaker 2002, se kterym se zabudovany PocketWord neda vubec srovnat.

Na druhou stranu, na me tabulky a textiky bohate staci to, co MS dava jako soucast systemu;)

Btw., je zde nekdo, kdo Pocket Excel skutecne POUZIVA??? Nemyslim tim, ze si pod sebe napise 5 cisel a ta pak scita (coz delam ja:), ale ze v tom dela ruzne vypocty a pod?
daww (687)|1.5.2004 20:57
Ahoj, reaguji na otázku, zda někdo používá PE. Já bych se bez něj asi neobešl, i když pravda většinu editací provádím na PC a PPC verzi mám spíše jako prohlížeč. Dále ho využívá pro evidenci jízd - upravená původní šablona - a to je vážně super. Zanedbatelná není ani možnost prohlížení a úpravy databází MDB (Acces) které jdou dobře exportovat do xls. P.S. nevíte někdo o free programu pro práci s mdb ?
windmaster (307)|1.5.2004 22:00
Pocket Excel mám na hlavní liště, udělal jsem si v něm kompletní provoz auta, stahuji si do něj rozpočty co dělám na PC a služební tel. seznam (u nás se aktualizuje několikrát do měsíce) a vedu si v něm taky pár jednoduchých tabuliček jako kolo, voda, atd. Hlavně nemusím vláčet na cesty notebook:)). Něco mám na prohlížení, část už edituji jenom v PDA.
dyndy (159)|2.5.2004 08:00
Je pro mě maximalně důležitý. Mám v něm spoustu tabulek převážně firemních(kniha jízd;sledování spotřeby energií;kompletní firemní dopravu...) Samozřejmně je vytvořím vždy v PC, ale editaci už dělám na PDA. Většinou si to vkládání dat nechávám na ranní porady a když kolegové mluví a mluví, tak já poslouchám a při tom pracuji na PDA.:cool:
ipf (2136)|2.5.2004 12:22
Já Pocket EXCEL používám poměrně často. Zejména v cizině si vedu výdaje a platby kartou, diety, apod.
CarlosL (126)|2.5.2004 18:11
Samozřejmě. :)

Carlos