Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MS Outlook s novym C550 ?

Beny_ce4you (53)|24.10.2007 15:23
Ahoj,
vcera sem byl zakoupit FS Pocket Loox C550 a co sem tak nahlizel do baleni (nebyl moc cas) tak sem tam nevidel CD s MS Outlookem. Predtim jsem vlastnil Acer n10 a HP iPaq rx3715 a u obou bylo v baleni CD s MS Outlookem. To je normalni ze u noveho PDA uz tato vymozenost neni nebo mit o tam zapomeli dat? Jinak nakupoval jsem u Sunnysoftu a tak nez se tam pujdu zeptat tak nechci byt za blbce. Dik
Zdenek Malinsky (9781)|24.10.2007 16:08
Ted uz nekteri vyrobci Outlook neprikladaji, nekteri jen trial ci demo s omezenou dobou platnosti. Tebe to snad nemusi trapit jako stareho cihlaka. Urcite doma mas alespon jeden z drivejska, ne?
Beny_ce4you (53)|24.10.2007 17:18
Jo jasne, mam jen me prekvapilo ze uz to tam nedavaji. Tak sem doufal v to ze budu mit konecne novej. K starymu ipaqu mam tusim Outlook 2002 nebo 2000 (tedka nevim) a neco mi s nim neslapalo, chtelo to 2003 a vys.
Ale musim rict ze me tim MS jeste vic nastval. Proc nedava Outlook zadarmo, nebo aspon samotnej na prodej, ja si nehodlam kupovat office za nehorazny penize. Nebo by bylo nejlepsi kdyby uz slo poradne synchronizovat PDA s necim jinym.
Zdenek Malinsky (9781)|25.10.2007 11:46
Ja už skoro 2 roky využívám luxusu synchronozace s exchange serverem. Na rozdíl od freemailů je to 100% spolehlivé, vždy přístupné a hlavně neztrácejí maily jako např. seznam.cz. V případě ztráty některých dat vlastní nešikovností nebo omylem jsou k dispozici zálohy z předchozích x dní.
To jsem trošku odbočil - k tomu máš Outlook 2007 zdarma.
Beny_ce4you (53)|28.10.2007 19:12
To je urcite fajn sluzba, jen pro me jako studenta je jaksi financne nedostupna. Ale dik za tip. Budu holt muset pockat co na nas vytahnout lidi z OpenOffice.org v trojce jejich baliku.