Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDAII flashování - problémy

trend99 (19)|24.10.2007 14:29
Zdravím všechny, mám takový problém: dostal jsem T-Mobile MDA II které mělo WM 2003 v italštině. Pokoušel jsem se ho přeflashovat ale se staženým WM 2003. Bohužel se mi objevil režim serial a při programu himalaya upgrade se mi objevuje error 121 language id error. Nevím co s tím. Zkoušel jsem přehazovat jazyky v editoru bohužel nic. Dále jsem prošel diskuze a podle nich restartovat počítač a znovu. To taky nepomáhá. Fakt teda nevím co stím. Poradíte???:oops:
trend99 (19)|24.10.2007 22:54
Tento problém na tomto servru vubec není. Ani na to tady nikdo nepřišel. Musel jsem se naučit program na editaci jednotlivých procesu a prepsat je. Jinak tohle formu je pěkně na h..... Nejsou tu vubec zavažné veci a ty moderátoři nebo jak si říkají ať sejdou v..... . Kdybych nekdy potkal toho OSCH. bych s ním zacvičil. Pokud možno vykašlete se na toto forum a jděte na http://xda-developers.com/ . Tam jsou přívětivější a fakt tam je vše. Toď muj názor
osch (1330)|24.10.2007 23:54
Pokud se týká chyby, kterou zde "ukazuješ", tak věz, že pokud by si dal studiu přístroje HTC Himalaya a všeho kolem tolik jako já, tak by tě tato chyba rozhodit nemohla. V jiné diskuzi jsem tě odkázal na tlačítko hledat. A to jen proto, aby jsi v souladu se zdejšími pravidly nejdříve hledal a až v případě, že nenajdeš, se zeptal. Ale ne tím, že založíš nové vlákno. Chápeš?

Pokud ne, pak koukni na můj profil, a zjistis, že jsem z Příbora, což je, jak jistě víš, pár kiláků od F-M. Tak se zastav. můžeme o tom popovídat.
osch (1330)|25.10.2007 00:00
OFFTOPIC:
----------------------
[QUOTE="trend99"]Kdybych nekdy potkal toho OSCH. bych s ním zacvičil.[/QUOTE]Už se těším. (bar BonBar, nám. S. Freuda Příbor)
[QUOTE="trend99"]Pokud možno vykašlete se na toto forum...[/QUOTE]Tvůj názor nesdílím.