Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Opera a www.atlas.cz

pebe_ce4you (7)|22.10.2007 12:41
Zdravím,
můžete mi prosím někdo vyzkoušet, zda se vám podaří načíst s Operou stránku www.atlas.cz ? Mě to vždy během načítání shodí Operu.
Mám Loox N520, Opera 8.65 .
Děkuji
Petr
Zdenek Malinsky (9781)|22.10.2007 13:37
Stejně jako tobě. A s PIE se mi to povedlo načíst až na 5. pokus a trvalo to příšerně dlouho. Asi blbě napsaný web.

Koukal jsem na atlas.cz v PC, ale nic zázračného jsem na tomto (ani na jiném) portálu nenašel. Co je tam tak důležitého (stejně jako na seznamu), že tam všichni musí chodit, když to špatně nebo vůbec na PDA nejde?

Prostě je to jen PDA, je třeba s tím počítat a používat mobilní/textové verze webů.
pebe_ce4you (7)|22.10.2007 14:04
Děkuji.
S tím, že se bez Atlasu obejdu zcela souhlasím, jen jsem chtěl vědět jestli není problém někde u mě.
Petr
Zdenek Malinsky (9781)|22.10.2007 14:26
Všeobecně a dlouhodobě je známý problém se seznamem (je to takový Acid test :D ).
Můžeš zkusit použít nějakou službu nebo soft, který web pro PDA "přežvejká" do snesitelné podoby. Na názvy si nevzpomenu, zkus zde ve fóru pohledat. Ale jak jsem psal, PDA nikdy nebude PC, takže je lepší na něm používat textové/mobilní verze (s méně reklamy a méně obrázky), které se lépe a rychleji načtou i na pididisplejích lépe zobrazí.
Marwyn_ce4you (59)|22.10.2007 16:23
popripade pockat na vydani DeepFish, coz je browser, ktery by mohl tento problem alespon castecne odstranit...