Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jaké doporučíte PDA s telefonem (bez GPS)

martinf_ce4you (0)|20.10.2007 21:49
Dříve jsem měl HP iPaq 3870. Před třemi lety jsem si místo tohoto PDA pořídil SE P910i především kvůli menší velikosti, propojení s telefonem a větší stabilitě systému (iPaq mi často padal), rychlosti, atd.
Dnes jsem dostal od sunnysoft pravidelný infomail, protože jsem se tam v minulosti, kdy jsem měl PDA, zaregistroval a za celou dobu jsem maily nebyl schopen zrušit. Podíval jsem se po delší době, co nabízí a byl jsem překvapen, kam se PDA vyvinuly (velikost, funkce, cena) a rozhodl jsem se, že se asi vrátím k PDA.
Vím, že se nedá jednoznačně poradit, co bych si měl pořídit, ale zkusím to. Nepotřebuji GPS, protože mám GPS propojitelné s přístrojem přes bluetooth. Potřebuji naopak, aby to bylo PDA s mobilem, display byl velký (kvůli navigaci), mělo wifi a bluetooth. Nepotřebuji foťák a klávesnici (jsem zvyklí na psaní a ovládání pomocí stylusu a dotykového displaye).
Ohledně ovládání mě zaujal HTC Touch, ale značku neznám a nedokážu se zorientovat v parametrech (procesory jsou i rychlejší, atd.)

Snad se najde někdo, kdo mě pomůže k návratu mezi uživatele PDA ;-)
CommanderZ (1798)|20.10.2007 22:26
Jestli ti na tu GPS stačí 2,8" displej, tak by pro tebe Touch mel byt idealni. Jeno by jses asi mel zamyslet nad tim, jestli ti co se tyce datovych prenosu bude stacit EDGE.

Jinak pokud ti jde o znacku, tak tam se na HTC muzes myslim celkem v klidu spolehnout, zedne vetsi problemy s nimi celkove nejsou.
Garcia (34)|20.10.2007 22:55
ako napisal CommanderZ tak HTC robi velmy kvalitne PDA.. osobne mam HTC Touch a je skvely... len zas treba aj to napisat ze ci tu bude na to co potrebujes stacit 201mhz procak a mensia pamat...