Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

X500+ spravca pamete

cocker (5)|19.10.2007 13:01
Vazeny, na tomto fore som nasiel vela cennych rad a postrehov ohladom PDA a specialne X500+ ktore vlastnim. Uspesne som updatoval na Rom 543, aplikoval patche atd.
Ako vsetci vieme po SR mame dostatok pamete ale po par dnoch pouzivania jej objem klesa. U mna sa to pohybuje po SR 21Mb ale po par dnoch to kleslo k 8-9Mb. Upozornujem ze ziadne aplikacie nie su spustene na pozadi. Na podnety z tohoto fora som nainstaloval I-launcher ten situaciu upravil iba ciastocne, po par dnoch pouzivania je volnych cca 15Mb.
Moja otazkla je: existuje nejaky nastroj ktory dokaze udrzat volnu pamet na urovni 20-21Mb po cely cas pouzivania PDA(samozrejme bez spustenych app.)
Hlavny problem spociva v tom ze I-Go 2006MyWay potrebuje pri planovani dlhsich tras viac pamete ako je 16Mb. (Starsia verzia bola setrnejsia k pameti)
Ocakavam ze mi opet pomozete:)) Vdaka
Ivo Pokorný (400)|19.10.2007 13:24
Ja ti neporadim, jen muzu zavidet, ze ti pamet vydrzi par dni. Ja po jednom dni jsem na 12-13MB a neskutecne zpomalenem psani, takze kazdy den delam SR.
Obcas pouziji Oxios CloseApp, ktera cas pameti uvolni, ale ne do nekonecna. Proste pamet ubyva, ubyva, az je ji malo.
jano12345 (34)|20.10.2007 19:42
vlastnim x500ku s wm5 a ako spravcu aplikacii pouzivam jednoduchu malu aplikaciu tMan. som s nou velmi spokojny pamat zostava tak na 25MB.
gorge_No.1_ce4you (191)|20.10.2007 19:46
nemůžu si pomoci, ale mě osobně se zdá pBar ze všech nejlepší. dělá jen to, co má dělat a je maličký