Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

x500+...

pecam (3)|17.10.2007 13:47
Zdravím, chci se s vámi podělit o moji zkušenost s e-tenem...U palmpc.cz jsem si objednal x500+, po stále odkládaném uvedení jsem ho konečně dostal, jaká radost...asi po 10ti dnech kdy jsem přístroj střežil jako oko v hlavě a nevyndaval ho z pouzdra mi najednou na přístroji naběhly pruhy a konec, po několika e-mailech s prodejcem kdy se mě ptali na sériové číslo, poté mě odkázali na distributora, který mi následně sdělil, že od něj ten přístroj není....mi tedy zmíněný prodejce bez dalšího vysvětlování sdělil, ať přístroj pošlu jim. Po cca 14ti dnech mi zavolali, že má přístroj prasklý displej a oprava bude stát 5tisís...(pro mě to byl docela šok, přístroj mi nikdy neupadl, nebyl na něm jediný škrábanec a byl u mě jako v bavlnce), tedy jsem svolil k opravě (co mi také jiného zbylo). Přístroj dorazil po dalším měsíci a něco...oprava 5300....kvůli ozvěně se s tím volat moc nedá....těch vyhozených 20 tisíc mě docela vyléčilo z komunikátorů a hlavně značky E-Ten. Teď jsem se dočetl o častých reklamacích, neměl náhodou někdo podobnou zkušenost jako já?:(
honza-l (74)|17.10.2007 14:00
co se týče displeje tak mám úplně stejnou zkušenost akorám mi to stálo o 300 míň
Standa999 (138)|17.10.2007 14:42
Vzdyt mas do 14 dnu moznost vratit zbozi bez udani duvodu a pozadovat vraceni penez.
gorge_No.1_ce4you (191)|17.10.2007 17:20
ale nepoškozený + veškeré náležitosti včetně nepoškozeného obalu
JoU81_ce4you (116)|17.10.2007 17:23
A ten displej byl praskly? Videl jsi to? To musi jit prece videt, to se nestane jen tak...
pecam (3)|18.10.2007 08:02
právě, že jsem nic neviděl...sedím u noťase, připojím e-ten asi po deseti minutách (čumím na to) mi to bliklo, naběhly pruhy a konec, proto jsem byl v šoku když mi řekli, že to je mechanicky poškozený displej. jestli to mohla být nějaká vada toho displeje, nevím, ale teď když to používám, tak mám před očima těch 5000 za opravu a zuřím, nejraději bych to rozdupal:evil:
JoU81_ce4you (116)|18.10.2007 12:15
Mel sis to nechat bez opravy vratit a dat to nekomu at to proveri, co pises je velice divne... ale ted uz nic nenadelas... Ja bych si to nechal vratit a v praci to kuchnul, tak propriste ;)