Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vito FunContact – správce kontaktů inspirovaný iPhone

Zdenek Malinsky (9781)|17.10.2007 11:17
Společnost Vito Technology uvolnila zcela novou aplikaci - správce kontaktů pro Windows Mobile, který nabízí snadné ovládání prsty, velmi podobné či chcete-li inspirované iPhone. Pomocí FunContact máte rychlý přístup do kontaktů, historie volání. Řadit lze dle jména, příjmení či společnosti.

Aplikace má velké ikony, takže snadno můžete ovládat pouze prstem - bez použití stylusu. Inspirace z iPhone je i patrná z dalších věcí, jako je rolování, efektní grafické zpracování, dobrá přehlednost. Na spodní liště jsou navíc tlačítka dalších voleb - volání, SMS a uložení kontaktu.

Protože smartphone nemají dotykový displej, je zcela logické, že verze tohoto prográmku pro ně není a nikdy nebude.

Stránky aplikace jsou zde nebo zde. Cena činí 19,95 USD a k dispozici máte trial verzi platnou 14 dní po nainstalování.




Je-li vám líto 20 dolarů, můžete vyzkoušet některou aplikaci freeware (PocketCM), která se liší asi pouze v horší barevnosti.
chaska (16)|17.10.2007 23:50
Já používám Contakt manager, který je zadarmo, a jsem spokojenej...tohle je hezké, malované, rád se v sobotu kouknu, jestli to někdo má. V nákupáku to ještě nebylo, tak uvidíme.
pepan_ce4you (127)|18.10.2007 11:50
[QUOTE="Zdenek Malinsky"].....................


Je-li vám líto 20 dolarů, můžete vyzkoušet některou aplikaci freeware (PocketCM), která se liší asi pouze v horší barevnosti.
[/QUOTE]

Priznam se ze trosku ano a s aplikaci pocketCM jsem velmi spokojeny :))
Zdenek Malinsky (9781)|2.1.2008 14:05
Je tu verze 2.0. Odstraněny chyby předchozí verze, zvýšena rychlost a zlepšeno ovládání. Snížena cena z 19,95 USD na 14,96 USD.
Kibitz (212)|1.2.2008 00:51
Uz je tu verze 2.1

Musim rict ze tahle aplikace si tech nekolik dolaru zaslouzi, protoze narozdil od zabugovaneho pocketCM je vyborne pouzitelna
jaja01_ce4you (262)|1.2.2008 08:42
to mas sice pravdu, ale oproti CM mi v ni citelne chybi jedna vec - historie sms a volani u kontaktu ... jinak bych se tema par stovkama nevahal :-(
Kibitz (212)|1.2.2008 13:04
Mne v pocketCM zatim nikdy sms korektne nefungovaly, takze to mi fakt nechybi. Mozna ta historie volani, trosicku. Kazdopadne jako aplikace pro pristup k adresari je to to nejlepsi co sem vyzkousel. Mozna az pocketcm casem dospeje, tak se k nemu vratim:)
karlosmikos (36)|1.2.2008 21:52
super aplikace,ale kdyz spustim klavesnici, zadam prvni pismena,objevi se vyfiltrovane jmena,ale vadi mi ze nezmizne ta klavesnice,kdyz ji zavru zmizi i vyfiltrovane jmena.
strojvudce (390)|28.2.2008 19:53
Tak jsem taky vyzkoušel, docela se mi líbí. Pěkný design. Ale vadí mi tam dvě věci. Písmena s háčkem řadí až na konec abecedy a nejde nastavit řazení podle položky "zobrazit jako". Nebo jsem na to nepřišel.