Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pocket Music 5.0 - hudební přehrávač v novém

Zdenek Malinsky (9781)|15.10.2007 09:27
Společnost PocketMind vydala již pátou verzi svého přehrávače hudby resp. zvuků, který zvládne přehrát obvyklé formáty (MP3, OGG WMA)a má k dispozici snad všechny podstatné funkce pro přehrávání. Uživatel si také může namapovat jeho ovládání na hw tlačítka a k dispozici je i plugin do today.

Nová verze, kromě obvyklého odstranění chyb předchozích verzí, nabízí nové skiny, lepší podporou pro Bluetooth sluchátka a s také možnost ovládání jen jednou rukou. Dále je nové např.podpora čtvercových displejů, práce v landscape režimu a horizontální orientace displeje. Program funguje i na zařízeních s OS Windows Mobile 6.

Více informací a podrobností najdete na stránce aplikace zde. Cena přehrávače činí 19.95 USD a na vyzkoušení máte obvyklý trial.

kultus (418)|15.10.2007 15:28
no vypada supr ale vsechny verze maji jeden problem ktery nedokazi rozlouskout...mam nastaveno zhasnuti displ. po 10s a odemcenou klavesku kdyz se ale chci kouknout co to vubec hraje tak prehravac reaguje jen na namapovane klavesy takze musim stlacit joystick pro pauzu ale display se mi nerozsviti jenom klaveska rozsviti se jenom stlacenim funkcnich klaves jako telefon(cer,zel) nebo power ale tim se pak prepnu do hovoru nebo na today nebo zarizeni uspim nevite jestli je na to nake nastaveni prolezl jsem to vsechno diky za pomoc
sep_ce4you (351)|15.10.2007 16:11
mortplayer je stale neprekonatelny :)
krabicka3 (361)|16.10.2007 14:07
Osobne jsem byl zatim nejspokojenejsi s Conduits Pocket Music.
CommanderZ (1798)|16.10.2007 15:33
Stale jeste nema poradnou knihovnu medii. Sucks.
Zdenek Malinsky (9781)|16.10.2007 16:36
Toto je diskuze k nove verzi prehravace. Tedy nikoli anketa, kdo jaky prehravac pouziva, ani ktery prehravac je nejlepsi. Na to si zalozte jine tema.
Shemik_ce4you (107)|12.12.2007 16:15
Ja Pocket Music 5.0 pouzivam cca 3ti den a musim konstatovat maximalni spokojenost, tepve se ho ucim ovladat, hlavne co do tvorby playlistu, ale zatim se mi jevi jako super.