Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak obnovit data ze souboru přes ActiveSync?

kamikaut_ce4you (49)|7.10.2007 12:11
ahoj -- pravidelně jsem dělal zálohu mého iPAQ 3970 přes ActiveSync. Teď se mi stalo, že se uplně vybila baterie a při pokusu o obnovení mi to nyní po kliknutí na "Obnovit" hlásí: "Vybraný záložní soubor je neplatný. Vyberte jiný soubor úložiště". Ale nevím, jak ten soubor mám vybrat. Nikde jsem nenašel volbu, z jakého souboru to má tahat.
Pokud jsem zkusmo udělal zálohu a určil jsem cílový adresář jaký jsem chtěl, tak mi to z něj i zpětně udělá zálohu. Pokud ale udělám zálohu - nově vytvořenou zálohu smažu a nahraju tam ten starý - tak mi to napíše znovu tuto hlášku.. :(
Prosím - poraďte. Zkoušel jsem najít odpověď na foru ale bezúspěšně. Mám všechny programy legálně, ale nechce se mi to všechno znovu instalovat.. :(
díky moc
Kamil
------
upraveno: Omlovám se za téma. Ze zoufalství jsem zkusil popsanou cestou obnovit data z předposlední zálohy a ono to šlo.. Takže byl fakt asi poškozený soubor..
Zdenek Malinsky (9781)|7.10.2007 12:52
Ono je lepší zálohovat i nějakým backup manažerem na kartu. Když tě HR postihne někde mimo domov, je záloha v PC (dělaná AS) jaksi na ehm...:(

Jinak při obnově je potřeba mít stejný regional settings, jako v čase zálohování. No a ještě někdy může problémek způsobit lokalizace.
BRunner (92)|7.10.2007 20:23
Pokud zařízení připojíš jako host, můžeš vybrat soubor ze kterého chceš zálohu obnovit. Důležitá je ještě jedna věc, musíš mít v zařízení nastavenou stejnou časovou zónu jako když jsi dělal zálohu.
kamikaut_ce4you (49)|8.10.2007 18:21
To s tim nastavenim času a "Regional settings" jsem věděl - takže chyba fakt byla v tom souboru.. Když už je tu tedy to tema - poradite nejaky freeware back-up program, ktery by mi to dokazal dat na kartu? .. A pocitam, ze ten program musi jit spustit z ty SD karty, ze? (abych to pak dokazal nahrat zpět do iPAQu..) :-)
kazdopadne diky za rady!
Kamil
Bohouš_ce4you (44)|9.10.2007 08:19
Tenhle problém jsem řešil nedávno po výměně baterie. Taky to neustále hlásilo, že je to chybná záloha a abych vybral jiný. Nakonec jsem začal da čisttý PPC a instalovat postupně všechny upgrady OS do stavu ve kterém to bylo a ono se to chytlo.