Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Wi-Fi síť na VŠE

Kája_oldd (759)|5.10.2007 11:48
Dobré poledne, zajímalo by mne, jestli tu někdo řešil na VŠE přistup z pda do jejich sítě. Teoreticky je malá šance, že tu někdo bude, ale náhoda je blbec.;) Upřímně mi to už leze krkem...po týdnu nastavování [I(vše mam ok, přidaný certifikát, zabezpečení...) jediný úspěch, kdy jsem se na minutu připojil, pak se můj axim odpojil a odmítl se znova připojit (ani reset nepomohl) s prokazatelně stejným nastavením..škoda mluvit.:)
Zdenek Malinsky (9781)|5.10.2007 13:33
Někdo sem dneska dával tento odkaz - prý by to mělo/mohlo být podobné.
Kája_oldd (759)|5.10.2007 17:50
Děkuji za snahu, on je návod dokonce i přímo na vše pro wm5. Ale zařízení se chová dost podezřele, tak doufám, že bych tady mohl načapat někoho, kdo se o to samé již sám pokoušel.:D
Osobně je mi to záhada...podobně se choval standartní klient, vestavěný odyssey klient.. pda se připojí, na nic si neztěžuje, nechá si zadat jméno, heslo, a bez jediné chybové hlášky už snaží připojovat k dalším přístupovým bodům. Dokonce i po HR. No jak říkám, záhada.:)

edit: Jsem ostuda, ale zkusil jsem zadat do vyhledávání jiná slova, která mne dříve nenapadla a je tu již podobný thread, byť konkrétně pro n560, ale problém stejný, takže se to tu eventuelně může zamknout a omlouvám se za svou nepozornost.
Kuba007 (2)|9.10.2007 13:15
Mě Eduroam na Unim funguje, při nastavení jsem postupoval podle výše uvedeného návodu, připojení se nijak nestabilně nechová..
Kuba007 (2)|9.10.2007 18:01
Asi je to blbost, ale máš v nastavení síťovnky - connects to the internet? Ja tam predtim měl to wok a samozřejmě to nechodilo..
Hind_ce4you (0)|22.10.2007 16:43
Taky mi Wifi na VSE (temer) nejede (N560), me se povede se v pohodě přihlásit, pak to jde v pohode tak 10s-1minutu nacez PDA přestane komunikovat a nemuzu prijmout zadna (Plati pro zizkov i JM) data ani se odpojit a znova pripojit. pomuze az Soft reset.. chystam se ted v tydnu na technickou podporu, tak tam snad neco vyresime. Kazdopadne jinde funguje wifi v pohode (Na chodovove sem nekolikrat surfoval i hodinu v kuse)