Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Sync hlásí špatné nastavení DHCP (Ale je nastavano dobře)

Ondra1591 (23)|30.9.2007 10:32
Tak asi po dvou hodinách se mi podařilo zkrátit seznam vylezlých hlášek na jednu. Mám activesync 4.5 a pokaždé kdyš připojím svého looxe n560 tak mi AS asi po 3min napise NEPŘIPOJENO a vyhodí takový to okýnko kde mam dát další a pak zahájit kontrolu a tam my to vypíše ty chyby. Dřive jsem mel tři, ale po vypnutí Nortna se a preinstalování MS Outloo z 2000na 2003 to slape až na jednu vě a to tuto:

Nelze získat adresu IP zařízení. Získejte aktuální řešení obvyklých potíží s adresami IP. Klepněte na následující odkaz: http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=65461

Přitom když kliknu podle navodo na www na DHCP klienta vse je OK. Nemám problemi ani v síti kde mi DHCP slape OK. Skusil sem preinstalovat AS znovu na 4.5 a furt nic. Přehrávání souborů jde a instalace taky OK, ale nesynchronizuje furt ta chyba. Outlook mam v online modu a nortin internet security vypnutej. UŽ SI NEVÍM RADY. Zajímavostí je že se mi to stalo zedne na den a to jsem jesste přede dnem synchronizoval OK. Virus to být asi nemůže. Díky za radu!!!!!
vario (441)|30.9.2007 12:10
proč v případě problému nezkusíš starší verzi activesyncu 4.2?
Baxter_ce4you (23)|21.10.2007 12:54
To Ondra1591:
Čau, přišel jsi na to nakonec? Co jsi s tim udělal, stalo se mi asi to stejné, nebo minimálně dot podobné. :(

Edit 29.10.2007: Pomohl Hard Reset a obnovení z backupu. ;)