Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WM6 & ActiveSync

t.prochazka (125)|17.9.2007 21:01
Po upgradu na WM6 mám jedne velmi nepříjemný problém s ActiveSync, jakmile připojím mobil na USB kabel nebo se připojím přes BT a započne synchronizace, repsketive započne hledání změn, tak se celý mobil začne totálně blokovat a nejde s tím pracovat, problém je že to hledání změn probíhá každou chvilku, takže chci-li s mobilem praocvat, musím prostě kabel odpojit nebo vypnout BT. U WM5 jsem měl mobil spojený třeba celý den a nikdy jsem si ničeho nevšiml.

Dělá to ještě někomu? Je to možné, že to způsobuje nějaká aplikace třetí strany, mám jich tam celkem dost.
t.prochazka (125)|17.9.2007 21:13
Sice je to mimo, ale napíšu to sem, ať nezakládám nový thread.

Taky mi po přechodu na WM6 přestala fungovat aplikace SmartMap Krajská města, nenajde to mapové podklady a stejně tak nejde Pocket Translator 2005, opět to nenajde datázi. Oboji je od stejné firmy, takže to má souvislost.
mates2 (133)|17.9.2007 21:43
Osobně jsem mněl podobný problém u PDA s WM6 - po připojení se hryzlo PDA i PC. U PC výkon procesoru na 100%. Kolizní soubor nešel sestřelit.
Stačilo přepnout nastavení USB v PDA z rychlého na pomalejší. Od té doby OK.
Nepomohlo by to?
t.prochazka (125)|18.9.2007 13:24
Myslíš režim ActiveSync Turbo, změnit na Normal? No, to nepá podle mě žádný vliv, na PDA teda určitě ne, hryže se stejně.

A ty dvě aplikace co nefungují nezkoušel někdo?
GOTO_ce4you (19)|18.9.2007 15:16
[QUOTE="t.prochazka"]Myslíš režim ActiveSync Turbo, změnit na Normal? No, to nepá podle mě žádný vliv, na PDA teda určitě ne, hryže se stejně.

A ty dvě aplikace co nefungují nezkoušel někdo?[/QUOTE]

Mě fungují obě v pohodě :D
t.prochazka (125)|18.9.2007 20:46
A jaká verze té Smart Maps?
GOTO_ce4you (19)|19.9.2007 13:23
[QUOTE="t.prochazka"]A jaká verze té Smart Maps?[/QUOTE]

2.8.8