Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

REQ: sw na cryptovanie adresarov

skromny (84)|5.4.2004 11:35
potreboval by som poradit nejaky soft na cryptovanie adresarov... zatial vsetko co som nasiel a skusal bolo na kryptovanie fajlov ako takych... napriklad ked v Resco Expolorere dam zakryptovat nejaky adresar, zakryptuje mi vsetky fajly ktore mam v nom, ked pridam ale dalsi fajl ten je tam nezakryptovany... potreboval by som nieco "onlajn"...
hybo (3107)|5.4.2004 11:36
sentry2032, pocketcrypt (zatial len na PKPC2002)
skromny (84)|5.4.2004 14:25
ten sentry2020 by mohlo byt asi to co hladam...

diky moc...
Milan Švec (938)|5.4.2004 14:42
[QUOTE="risko"]...nejaky soft na cryptovanie adresarov...[/QUOTE]
Ještě tu je AirScanner. Nevkládá sice online nezakryptované soubory do zakryptovaných adresářů, ty se musí nejdřív přes heslo otevřít a pak zase s vloženým souborem (soubory) zavřít. Zato nestojí 49,95 USD ale je "Free for home or personal (non-commercial) use".
alternator (16)|6.4.2004 14:09
Na CD k iPAQ h4150 sa nachadza program F-Secure FileCrypto for Pocket PC.
Vytvori zasifrovany subor, ktory ked v prostredi programu odkodujem, vytvori "virtualny" adresar. Tento adresar sa sprava uplne standardne, daju sa v nom vytvarat dalsie podadresare, editovat subory... Ak tento adresar v prostredi programu zasifrujem, adresar sa vymaze a vsetko z neho sa presunie do zasifrovaneho suboru.
Mozno si niekto spominate na program Diskreet z Norton Utilit (este pod MSDOS). Ten vytvaral virtualny disk.
Treba si iba dat pozor pri resete ked je adresar "otvoreny", vtedy mozete prist o najnovsie data. Sposob sifrovania nepoznam ani cenu nepoznam. Ja som ho dostal k iPAQu. Ak su nejake otazky a budem vediet, odpoviem.
skromny (84)|7.4.2004 10:27
4150ku mam... tusim by som si mohol pozriety CDcko... Nebolo by asi najhorsie.. :D