Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Detailnejsi zobrazeni kalendare a ukolu v Dnes

1lomeno3 (50)|12.9.2007 17:15
"Dnes" defaultne zobrazuje jen jednu nejblizsi udalost v kalendari, nikde jsem se nedopidil jak jich lze nastavit vice.
Tak samo u ukolu zobrazuje jen info ze nejaky je, ale ja bych potreboval videt jeho nazev.
Diky za tipy a rady.
zivan (615)|12.9.2007 17:52
Zdenek Malinsky (9781)|12.9.2007 18:29
...nebo Calendar+ - to je asi tak z freeware nejlepší.

Pokud chceš něco lepšího, můžeš vyzkoušet SBSH Pocket Breeze (+Contact Breeze) nebo Spb Diary.


Přesunuto do Software pro PPC (aplikace)
1lomeno3 (50)|12.9.2007 19:31
Diky za tipy, vyzkousim. Jsou vsechny kompatibilni s Outlookem?
Zdenek Malinsky (9781)|12.9.2007 19:39
Proč by ne? Pocket Outlook je to defaultní PPC-WM PIM aplikace.
1lomeno3 (50)|12.9.2007 19:42
Aha, omluvte me asi trapne zacatecnike dotazy. Myslel jsem, ze tyto aplikace nahrazuji default Pocket Outlook. Takze ho tedy jen vylepsuji stylem komfortnejsiho zobrazeni v Dnes, ok?
Zdenek Malinsky (9781)|12.9.2007 20:16
Nene - výše uvedené aplikace jsou Today pluginy, které zobrazují data z kalendáře, úkolů atd. - což jsi chtěl dle názvu vlákna. Ano je to "komfortnejsiho zobrazeni" v Dnes, jak píšeš. Nejsi-li moc náročný a nevkládáš příliš dat do PDA v terénu a PDA máš spíše na zobrazení těchto událostí a úkolů - postačí tyto today pluginy. Při vyšších nárocích či velkém počtu vkládání PIM dat v terénu je lepší pořídit i Pocket Informant a spo.l (viz niže).

Pokud chceš náhradu za defaultní PIM aplikace, můžeš vyzkoušet Pocket Informant, Agenda One, Agenda Fusion nebo Agendus. Na mail třeba něco z toho, co se píše v této diskuzi.
1lomeno3 (50)|12.9.2007 22:38
Diky moc za vycerpavajici odpoved. Schuzky a ukoly zadavam spise na desktopu, takze mi staci jen jejich "lepsi" zobrazeni v ppc.