Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Aplikace pro MUTE

Geoffrey_ce4you (189)|11.9.2007 12:58
Mám otázku, nezná někdo softík, který by dovedl POUZE!!! zapínat a vypínat zvuk ve WM 5 + 6 ? Nemyslím softy jako ZenPhone či PhoneAlarm, ty mi vyloženě nevyhovují. Prostě mít na obrazovce jednu ikonu ( např. v Mobile Shell ) která by kompletně vypla a zapla zvuk. Hledám a hledám a nic nenacházím. Zatím to řeším vloženým pluginem Phone Suite, ale to není ono. Dík
CommanderZ (1798)|11.9.2007 15:29
1) Nevim jak Artemis, ale Herald ma na pravem boku tlacitko pro spusteni Comm Manageru. To kdyz podrzis, tak se vypne zvuk a prepne se na vibrace. Kdyz ho podrzis znova, tak se zase zapne :))
2) Ve shellu si muzes vlezt do Nastroje->profily a tam si muzes zapnout tichy profil. 3 kliknuti.
3) Spb P+ si umi dat na plochu ikonku na Mute
4) O zadnem programu, ktery by delal jen to co chces nevim
Zdenek Malinsky (9781)|11.9.2007 16:52
Máš-li na horní liště ikonu regulace hlasitosti, tak držet stylusem a máš tam mute. Nebo to bylo až ve WisBaru? Sorry, nemám teď cihly u sebe a Treo to má jaksi trošku jinak.
CommanderZ (1798)|11.9.2007 18:14
Bez wisbaru to nefunguje
Geoffrey_ce4you (189)|11.9.2007 21:02
Díky za tipy, na tři kliknutí mi to jde již teď... Jde o to, že PDA skutečně využívám permanentně a např. zvuk si stahuji při každé návštěvě obchodu či podobných příležitostech. Myslel jsem, že AEButton bute takovou možnost mít v nastavení, ale bohužel nemá:no: Tím tlačítkem na CommManag to nefunguje ( mám ho teda jinde ). Zkoušel jsem si v ZenPhone nechat jen dvě volby ( ano - ne ), to mi celkem vyhovovalo, ale nějak mě to ve WM6 zlobí. No budu muset něco vymyslet, zatím mi funguje ten Phone Suite v rámci Shellu.