Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HP iPAQ 210 Enterprise

Keltek_ce4you (57)|12.5.2008 10:14
[QUOTE="StandBy"]A aka je vydrz toho Evolve touchTraxx?[/QUOTE]
Výrobce udává 8h. Já jsem jej zatím bez přestávky provozoval 4h a zcela bez problémů.
rhinos (113)|12.5.2008 15:46
[QUOTE="Keltek"][QUOTE="StandBy"]A aka je vydrz toho Evolve touchTraxx?[/QUOTE]
Výrobce udává 8h. Já jsem jej zatím bez přestávky provozoval 4h a zcela bez problémů.[/QUOTE]

No to zase neni nic moc,ne?

Nekdo si stezoval na slabej vykon=hlasitost 214
Muzu potvrdit pri prehravani klasickych mp3 to neni zadna slava snad se to da nejkym updatem jeste vylepsit?
V tomtomovi to ale neni zadna velka tragedie pokud nejezdite tankem:D
reditel_ce4you (206)|12.5.2008 20:56
A jakou verzi TOMTOMa používáš?

Díky :-)
rhinos (113)|12.5.2008 21:05
6.02 ale posledni je myslim 6.2
ganja boss (11)|13.5.2008 20:36
Zdravim, skopiroval som si film do pda a CorePlayer mi ho nechce prehrat a vyskoci error Player: Audio codec AC3 not suported by the player! To akoze CorePlayer prehra len 2 kanalove filmy? je neaky prehravac na AC3?
Mike8748_ce4you (9)|13.5.2008 21:09
>> To akoze CorePlayer prehra len 2 kanalove filmy?
a tvy pda dokaze generovat vic jak dva kanaly zvuku? tak jako tak to bude hrat 2, i kdyz budes mit 5-ti kanalovej zvuk u filmu

>> Player: Audio codec AC3 not suported by the player
chybi ti AC3 plugin, to je cely
ganja boss (11)|13.5.2008 22:20
No to ma napadlo ze mi nieco chyba...Ale kde ten ,,AC3 plugin,, najst?
johnee_r (290)|13.5.2008 22:40
Zdravím,
měl bych prosbu o radu s klávesnicí iPAQ foldable keyboard. Koupil jsem si jí, zdá se, že funguje, ale nějak se mi nepodařilo pochopit, jak je to se zapínáním, vypínáním a především nabíjením.
V klávesnici jsou dva AAA nabíjecí články a miniUSB konektor. Nepochopil jsem ale, jestli se ty baterky z toho USB nabíjí nebo jestli to USB je jen možný zdroj energie, ale baterky musím nabíjet někde v nabíječce.
A pak jsem taky nějak nepochopil, kdy je klávesnice zapnutá a kdy vypnutá, jestli se nějak vypíná sama, kdy jí musím zapnout nebo vypnout atd. V návodu toho moc není.
Moc díky
xtonda (811)|13.5.2008 23:32
Myslím, že se klávesnice z USB nabíjí, ale použil jsem to jen jednou, mám inteligentní nabíječku NiMH článků.

Z různých indicií jsem nabyl dojmu, že je vypnutá, když je zavřená. Taky se odpojí po nějakém čase nečinnosti, takže pak odezva na první stisknutí je cca dvě sekundy.
johnee_r (290)|13.5.2008 23:40
Díky,
nějak mě to zlobí. Když vypnu PDA klávesnice už se nechytí. Musím jí znova spárovat. Nainstaloval jsem ten program z CD, abych mohl použít různé klávesové zkratky (především s klávesou Fn), ale tohle je dost otrava. Kde může být problém?
xtonda (811)|13.5.2008 23:53
Problém je v tom driveru, stejný problém u mne i dalších vlastníků, bohužel je nutné to používat bez driveru a tedy i bez rozšířené funkčnosti.
johnee_r (290)|13.5.2008 23:58
Hmm, tak to je tristní. Především proto, že chybí dost zásadní klávesy (OK, Esc, PgUP atd.). Předpokládám, že to bude tím, že ta klávesnice je dělaná pro starší WM5 zařízení a ten driver je taky pro WM5 :-(. Snad můžeme doufat, že HP vydá nový. No, co se dá dělat, aspoň vím, že závada není na mém přijímači. Teď už to snad nějak rozchodím.
Zatím zdravím.

PS: Jak dlouho vydrží ty baterky?
xtonda (811)|14.5.2008 08:59
Já to používám spíše příležitostně, většinou pokud déle jak den nejsem u PC, takže výdrž nedokáži kvantifikovat.

Existuje klávesnice Freedom Universal Keyboard, která zjevně vypadá velmi podobně jako iPAQ klávesnice a driver k této klávesnici lze zakoupit samostatně a mohl by fungovat, bohužel to vyjde přes 500 Kč a ten driver vyžaduje aktivaci a nelze jej nijak vyzkoušet, oficiálně i neoficiálně, alespoň jsem zatím nic nenašel.
johnee_r (290)|14.5.2008 09:08
Hmm, tak to vypadá, že tahle firma ví, že originál driver od HP nechodí. Jinak nevidím důvod ke zpoplatňování ovladačů k hardwaru, který si beztak musím koupit. Škoda, 500 je dost.
xtonda (811)|14.5.2008 09:33
Někde to tam mají napsané a někde jsem četl, že to zástupce freedom někde zdůvodňoval. Existují jiné klávesnice případně ta stejná prodávaná pod jinou značkou a jejich dodavatelé nevěnují vývoji driverů tolik pozornosti jako Freedom, takže Freedom se takto brání zneužití svých driverů.
johnee_r (290)|14.5.2008 09:35
To samozřejmě chápu, ale asi to nezmění nic na tom, že si nekoupím ovladač v ceně větší než třetina ceny klávesnice. Zkusím pobuzerovat HP :-)
Keltek_ce4you (57)|14.5.2008 13:02
[QUOTE="Rhinos"][QUOTE="Keltek"][QUOTE="StandBy"]A aka je vydrz toho Evolve touchTraxx?[/QUOTE]
Výrobce udává 8h. Já jsem jej zatím bez přestávky provozoval 4h a zcela bez problémů.[/QUOTE]

No to zase neni nic moc,ne?
[/QUOTE]

Zatím jsem nejel nikam tak daleko, abych řídil víc jak 8h v kuse.
Ale na druhou stranu, už jsi viděl na vlastní oči ten touchTraxx? Krabička o tloušťce 7mm a váhou 30g. Myslím si, že 8h je úplně super čas.
Teď o víkendu jsem jel jenom z baterek a i výdrž 214 je úplně super. 5 hodin v kuse se zapnutou navigací a baterie na 30% :-)
xtonda (811)|15.5.2008 13:49
Tak jsem ještě zkoušel cca měsíc starý ovladač na tu klávesnici verze 1.0.0.2 řešící nějaký problém s 614, ale ten klávesnici ani nenajde. Otevřel jsem case s českým HP a volal mi chlapík, že prý to zákazníkům instalují a funguje to a že to mám nechat v servisu na diagnostiku, že to může být nějaká závada v iPaqu a nebo že to prostě pošle dál na SW divizi, což je vlastně to, o co mi šlo.

Nechávat to v servisu se mi moc nechtělo a ani tomu moc nevěřím, že to je HW, vzhledem k tomu že v HID módu bez driveru to jede a že nejsem jediný, kdo má tento problém.

Takže, je tu někdo, kdo má iPAQ 214 a ipaq BT klávesnici (FA802AA) a funguje mu to v rozšířeném režimu s driverem z CD, pokud ano jaká je verze toho driveru?
johnee_r (290)|15.5.2008 13:59
Tak uvidíme.
Jak jsem řekl, mně to funguje až do momentu, kdy vypnu BT nebo PDA. Pak musím klávesnici s PDA znova párovat, což je dost otrava.
xtonda (811)|15.5.2008 14:04
Já mám stejný symptom, po vypnutí a zapnutí se musí znova v tom ovládacím panelu k driveru párovat, to se navíc kousne, což vyžaduje soft reset.
hamik5 (17)|17.5.2008 22:49
Ahojte,

jsem čerstvý majitel dvěstěčtrnáctky. Mám ten známý problém s vypnutím podsvětlení pri zapnuti aplikace TOMTOM 6, ale i starsi verze se chovají stejne. Jen bych se chtel zeptat tech, kdo se ten problem snazil vyresit, jestli tedy neexistuje nejaky, jakykoliv, zpusob, jak tuto chybu obejit? Ono by byla fakt skoda nebyt moci vyuzivat navigaci TOMTOM (co jsem slysel, tak je nejlepsi) na tomto krasnem čtyřpalcovém displayi.

Zaroven se chci zeptat, jestli nejaky jiny navigacni system tvori dustojnou konkurenci TOMTOMu (mam na mysli verze pro PDA), jako treba GARMIN atd.

A do tretice bych rad v tomto vlaknu:

https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=29539

zalozil neco jako anketu, aby ti, co maji tento model PDA a vyuzivaji nejaky navigacni soft, uvedli, konkretne o jaky soft jde a jak jsou s nim spokojeni.

Tak budu cekat na reakce...
rhinos (113)|18.5.2008 13:32
tak musim trosku revidovat svuj prispevek o hlasitosti s tomtomem....slyset to jakz takz je ale je fakt ze to neni zadna slava...nezkousel to uz nekdo resit napriklad zasahhem do registru?Pripadne na etenech funguje nejaky patch na zvyseni hlasitosti ale nevim co by provedl v asem pda
johnee_r (290)|19.5.2008 14:14
hamik5: Tomtom ve verzi 6.030 (8320) s mapou Eastern Europe v680.1536 funguje zcela bez problemu. Mohu jen doporucit.
xtonda (811)|19.5.2008 14:33
Až na to, že, jak už jsem psal i v tom nově vytvořeném threadu, mapa v680.1536 je přes rok stará a nic novějšího pro šestkovou generaci TomToma není a už nejspíš ani nebude.
MartyXR (4)|19.5.2008 16:48
Ke klávesnici pro xtonda:

Viděl jsem update driveru BT keyb. pro HP 614 nedal by se využít i pro 214? Nebo použít ho proti HP supp. ;-), aby něco udělali i s 214? Odkaz na driver: http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/SoftwareDescription.jsp?lang=cs&cc=cz&prodTypeId=215348&prodSeriesId=3544358&prodNameId=3544382&swEnvOID=4014&swLang=5&mode=2&taskId=135&swItem=hh-60503-1

--
Martin
hamik5 (17)|19.5.2008 16:53
nucleolus: svou verzi si zkontroluju az se dostanu domu. A ty sam osobne pouzivas jenom TT, nebo i jinou? Problem s aktualnosti map je docela znacny..
xtonda (811)|19.5.2008 16:53
Ten sem už taky našel, zkoušel, nejede a to tak že se vůbec nejde spárovat.
MartyXR (4)|19.5.2008 17:05
Omlouvám se, teď jsem si teprve všiml, že jsi to psal už v dřívějším příspěvku. Na 214 se teprve chystám, tak jsem se zaradoval, že jeden z možných problémů by měl už řešení...
xaint_ce4you (0)|20.5.2008 08:31
Ahoj,
tak jsem asi tyden majitelem iPAQ 214. Jsem s nim dost spokojenej (muj milacek), ale mel bych par dotazu.

1)Kolik vam vydrzi baterka? Mela byt nejaka dooost uzasna vydrz na baterku, ale kdyz jsem treba jel v aute s navigaci, tak to vydrzelo zhruba tri hodinky. Neni to malo?

2) Psalo se tu o synchronizacnim kabelu, kterej umi USB host. Ma ho nekdo? Objednaval ho nekdo z tech stranek HP v USA? Nebo kde jste to objednavali? Ja napsal dotaz na ceskej HP obchod a neuracili se mi odpovedet (jak typicka podpora pro HP :-( )...

treti dotaz byl na zadni repracek, ale fakt je to celkem tichy pri pousteni muziky... Ja mam problem, spatne slysim, takze... :-( ale to se tu uz resilo, takze to dotaz ani neni.

4) nemate nekdo tip na nejakej mobil do paru k iPAQu? nejakej co umi GPRS i EDGE, a vydrzi dlouho baterka a je levnej. Nepotrebuju funkce prehravani videi, fotak, mp3, java, barevnej displej. Proste takovej telefonovaci modem jako doplnek k PDA...
Idealni asi Nokia, sice je nemam rad, ale baterka je kompatibilni s mou navigaci a nokie mivaly uzasnou vydrz na baterku.

Koupil jsem si Evolve GoTraxx, opravdu dobra navigace, presna, sataky ma v jednom kuse, baterka jede dobre...
O touchTraxx jsem uvazoval taky, ta je uzasna svym placatym tvarem, ale pro pripad nouze se mi u goTraxxu libila vyndavaci baterka, kompatibilni s nokii (viz vyse), a udajne to ma o neco horsi prijem...

Jinak tohle forum mi prineslo spoustu novych udaju, ale vsechno to procist, to chtelo dost casu :-D

Zdar,
Xaint
johnee_r (290)|20.5.2008 09:39
Zdravím, co se autonavigace tý?e, tak pou?ívám pouze tomtoma a jsem spokojen. Neaktuálnost map mne p?íli? netrápí. Rozhodn? nejsou tak neaktuální, aby se podle nich nedalo jezdit. Pokud u ?ízení taky trohu p?emý?lím, tak m? zm?n?ný tvar k?i?ovatky nem??e rozhodit. Zatím se mi stalo jen párkrát, ?e by v tomtomu bylo n?co jinek na? ve skute?nosti. A jestli chvíli jedu po poli a pak se vrátím na silnici je mi jedno, hlavn? ?e auto na silnici je. Nicmén? nepopírám, ?e se t??ím na novou verzi.

M?l bych je?t? jeden dotaz, který se natýká navigace. Dostal jsem reklamní p?íslu?enství k notebooku a mimo jiné je tam handsfree (sluchátko s mikrofonkem a dv?ma jacky na konci). Nedalo by se to n?jak p?ipojit k 214ce? N?kde jsem ?etl, ?e jackový konektor je jak pro sluchátka, tak pro mikrofon. Neexistuje n?jaká redukce ze dvou stereo jack? na jeden ?ty?pólovej?
Díky
xtonda (811)|20.5.2008 10:31
ad 1) Pokud dáš displej na max a navigace je náročná na CPU, třeba Garmin Mobile XT, tak to pěkně hřeje a baterka jde dolu dost rychle. Jinak ale tohle PDA má rozhodně nadprůměrnou výdrž.

ad 3) Ta hlasitost není žádná sláva, ale taky mi to nepřijde jako tragédie. Na pouštění muziky to ale není ani kvalitou.

ad 4) Mám Sony Ericsson K550i, foťák a bar. displej a javu má dnes každý né úplně lowend, což telefony s EDGE stále jsou, EDGE šlape pěkně a cena za ten skoro rok co ho mám už dost spadla a dnes je mezi nejvýhodnějšími mobily podle hodnocení v katalogu na mobilmanii. Nokii bych nebral, mají zbytečně složité a problematické nastavování připojení, musí se nastavovat AT stringy v registry, SonyEricssony prostě fungují.
xaint_ce4you (0)|22.5.2008 10:00
Jo,jeste neco. Z HP mi odpovedeli a rikali, ze kabel se do Cech dodava a musime si ho objednat u ejakyho prodejniho partnera, ale nemel by to byt problem.
Potesujici zprava...
xtonda (811)|24.5.2008 12:35
Tak musím říct, že potom, co jsem ze Sunnysoftu nakonec vydoloval licenci na lokalizaci, a po skoro měsíčním používání musím říct, že vůbec nejsem spokojen, své problémy jsem sepsal a vytvořil téma v Sunnysoft fóru viz. https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=29653 (a zároveň poslal na jejich podporu) .

Prozatím jsem přesedlal na Language Extender, sice nemá nějaké vychytávky jako např nastavení výchozího vstupního panelu po restartu, má horší grafické zpracování klávesnice klávesnice, layout v landscape je dost divný (místo numerické klávesnice je směs symbolů), nemá fullscreen.

Hlavně ale nemá zmíněné otravné chyby, jako funkci navíc zase vidím konfigurovatelnou transliteraci pro psaní češtiny v Letter recognizeru a přepínání jazyka klávesnice bez nutnosti přepnout SIP panel.
xtonda (811)|24.5.2008 12:44
Pokud jde o USB host, tak to pro mě není nijak zásadní funkce, ale rozhodně bych preferoval malý 10-15 cm kablík bez napájecího vstupu a klasické klientské větve pro synchronizaci, prostě co nejmenší, protože tahat to co předvedl HP je celkem pakárna a k použití u PC my smysl hostu uniká úplně.

Doufejme, že někdo to zapojení okopíruje a takový kablík vyrobí, za přiměřenou cenu bych si ho i koupil.
johnee_r (290)|26.5.2008 11:33
Zdravím,
tak jsem dnesk připojil PDA k PC v práci za účelem instalace sw a activesync mi zcela bez dotazů kompletně vyčistil PDA (snad kromě souborů). V práci nemám outlook ani nainstalovaný, ale to mu nevadilo, aby mi smazal kalendář, tasky a kontakty. Vše mám doma v PC, kde PDA běžně synchronizuji, nicméně, chci se zeptat, jako to udělat, aby když doma PDA připojím nedošlo k tomu, že se mi vše sesynchronizuje obráceně a budu mít po všech datech i v PC.
Dneska budu celej den jak bez ruky, ale to už nějak doklepu.
Díky za radu.
xtonda (811)|27.5.2008 15:37
[QUOTE="xtonda"]Tak musím říct, že potom, co jsem ze Sunnysoftu nakonec vydoloval licenci na lokalizaci, a po skoro měsíčním používání musím říct, že vůbec nejsem spokojen, své problémy jsem sepsal a vytvořil téma v Sunnysoft fóru viz. https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=29653 (a zároveň poslal na jejich podporu) .[/QUOTE]

Do linkovaného fóra jsem postnul odpověď SunnySoftu, může to někdo otestovat (prodlevu a Ctrl, není nutné mít ext klávesnici, jen zapnout její podporu, program na kterém jsem testoval je Total Commander 2.5), já sem nějaké nastavování prodlevy zkoušel bez úspěchu, ale nemohu to znovu ověřit, teď zkouším Language Extender.
johnee_r (290)|29.5.2008 11:47
Zdravím,
nepoužíváte tedy někdo nějakou utilitu na vypínání displaye? Třeba když mám zapnutou GPS a loguji trasu, tak chci mít vypnutý display kvůli baterce. Aplikace, kterou jsem používal na WM2003 tady nefunguje. Display sice zhasne, ale pořád reaguje na dotek, což může být dost nebezpečné. Máte něco, co funguje?
Díky moc.
Keltek_ce4you (57)|29.5.2008 18:45
Chtěl bych se zeptat těch, co používají iPAQ 214 jako navigaci. Nezkoušel někdo TMC přijímač? Resp. existuje vůbec přijímač TMC zpráv pro 214? Já jsem našel pouze toto a zajímalo by mě, zda to někdo nemá a tudíž nemůže odzkoušet právě s 214.
tdanicek (21)|29.5.2008 20:52
[QUOTE="Keltek"]Chtěl bych se zeptat těch, co používají iPAQ 214 jako navigaci. Nezkoušel někdo TMC přijímač? Resp. existuje vůbec přijímač TMC zpráv pro 214? Já jsem našel pouze toto a zajímalo by mě, zda to někdo nemá a tudíž nemůže odzkoušet právě s 214.[/QUOTE]

No právě tohle jsem si včera k iPAQu 214 objednal a risknu to. Nikdo mi nechtěl odpovědět na otázku zda to s ním chodí. Až vyzkouším, ozvu se ;-) Když to nebude chodit, tak to snad včas vrátím do internetového obchodu...
hamik5 (17)|29.5.2008 22:25
Ahoj,

prosím Vás, poradte prosim, jaky program na sledováni stavu baterie pouzivate? Hlavne mi jde o výdrž při cteni knizek. U me to jednou vydrzelo pres 8,5 hodin (jen cteni, jas nastaven docela nizko) .. ted to sotva dotahne na 7... celkove jsem ho nabijel tak 4 - 5 krát.

Druha otazka se váže na kompatibilitu s navigacnim modulem Qstarz 1200, prosim o dojmy, kdo pouziva. Ja jsem si to dneska poridil a za chvilku si vyjedu na kontrolni projizdku, tak kdyby pak nekoho zajimalo, muzu taky neco napsat.

Nabijecku do auta jsem zatim pro 214ku nekoupil, protoze ten Qstarz ma nabijecku s mini USB rozhranim, tak jsem si rikal, ze bych tim mohl nabijet i iPAQa. Co myslite? Bojím se, abych si ho neznicil.

Pro porovnaní uvadim hodnoty uvedené na A/C adapterech:

Adapter HP 214 (ne miniUSB) : vystupní hodnoty +5V 2A max

Autonabijecka Qstarz s mini USB: výstupní hodnoty 5,0V 850mA

Pokud si nic nepletu z hodin fyziky, tak mensi proud u autonabijecky by v zadnem pripade nemel poskodit mou 214ku. To akort znamena, ze se budet nabijet dele. Hlavne ze hodnoty napeti jsou stejne.Je to tak? Potreboval bych od nekoho z vas potvrdit.
khooca (133)|30.5.2008 12:55
[QUOTE="hamik5"] Potreboval bych od nekoho z vas potvrdit.[/QUOTE]Přesně tak. Proud je udávaný jen jako maximální, který lze ze zdroje vytáhnout.
khooca (133)|30.5.2008 12:57
[QUOTE="nucleolus"]Zdravím,
nepoužíváte tedy někdo nějakou utilitu na vypínání displaye? Třeba když mám zapnutou GPS a loguji trasu, tak chci mít vypnutý display kvůli baterce. Aplikace, kterou jsem používal na WM2003 tady nefunguje. Display sice zhasne, ale pořád reaguje na dotek, což může být dost nebezpečné. Máte něco, co funguje?
Díky moc.[/QUOTE]Já používám od SBSH ilauncher a pomocí něho si změním HW tlačítko na "toggle screen".
johnee_r (290)|30.5.2008 13:04
khooca: a můžu se zeptat, jak se to v ilauncheru nastavuje? Používám ho taky a nevidím tam žádnou možnost mapovat hw tlačítka.
Díky moc.
MartyXR (4)|30.5.2008 18:34
Klávesnice pro xtonda:

Nově zakoupená klávesnice, ovladače jsou z konce roku 2006. Příznaky s rozšířeným driverem jsou úplně stejné, po vypnutí je nutný SR a nové spárování. Driver byl první, co jsem na novou 214 instaloval.

--
Martin
johnee_r (290)|31.5.2008 14:19
Tak se mi dnes objevil nějaký problém s nabíjením, tak se chci zeptat, jestli někdo nemáte podobnou zkušenost. Večer jsem měl baterku tak na cca. 50%, spíš víc. Připojil jsem nabíjení (ze sítě), ráno svítila zelená kontrolka. Zatím tedy vše OK. Pak jsem ale PDA softresetoval a najednou jsem měl baterku na 20%, což je jaksi daleko míň než, co v ní bylo když jsem jí večer připojoval k nabíječce. Něco jsem dělal, slezla na nějakých 15% (což celkem odpovídá činnosti). Teď jsem to připojil k síti a vypnul. Kontrolka svítila oranžově, po několika minutách měla zpět 20%, ale pak najednou za pár minut koukám a kontrolak zelená, baterka hlásí 100% i po několika softresetech. Usuzuji teda, že těch 20%, co mi to ukazovalo ráno byl nesmysl a baterka byla skutečně plná. Odpovídá to času nabíjení. Jenže i po několika softresetech ukazovala pořád těch 20. Nestalo se Vám něco podobného? Dost nerad bych musel reklamovat.
Díky
xtonda (811)|31.5.2008 16:29
O podivném chování indikace nabíjení psal někdo něco na Brighthandu, tak se zkus mrknout tam.
DaggyMAC (8)|31.5.2008 23:35
Video funkcii USB hostu na 214

khooca (133)|2.6.2008 12:59
2nucleolus: není to přímo v menu iLauncheru, ale v normálním nastavení butonů (start>nastavení>systémová..). Po nainstalování se mi tam objevily nové volby.
johnee_r (290)|2.6.2008 13:26
khooca: můžu se zeptat na přesný název toho příkazu v nabídce? Mám tam nějaké položky od ilauncheru a spoustu softu, ale nic, co by vypínalo display. Nemusí se ta funkce nějak zapnout v ilauncheru nebo tak něco. Tam jsou mraky nastavní, ve kterých se zcela neorientuji.

Moc díky.
Keltek_ce4you (57)|3.6.2008 17:38
[QUOTE="tdanicek"][QUOTE="Keltek"]Chtěl bych se zeptat těch, co používají iPAQ 214 jako navigaci. Nezkoušel někdo TMC přijímač? Resp. existuje vůbec přijímač TMC zpráv pro 214? Já jsem našel pouze toto a zajímalo by mě, zda to někdo nemá a tudíž nemůže odzkoušet právě s 214.[/QUOTE]

No právě tohle jsem si včera k iPAQu 214 objednal a risknu to. Nikdo mi nechtěl odpovědět na otázku zda to s ním chodí. Až vyzkouším, ozvu se ;-) Když to nebude chodit, tak to snad včas vrátím do internetového obchodu...[/QUOTE]

Tak jak jsi dopadl? Funguje?