Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Buzení s WM6 a E-TEN M700?

j.wolker (45)|1.9.2007 12:13
Existuje spolehlivy SW na buzeni s vice funkcemi pod WM6? Napr. opakovane buzeni, buzeni jen v prac dny podobne napr. jako to umoznuji mob.telefony?
Zdenek Malinsky (9781)|1.9.2007 12:31
To zvlada ten defaultni.
j.wolker (45)|1.9.2007 12:38
Ja vim. Treba Tim, ze si nastavim druhou lajnu o 10 minut pozdeji. Ale nemyslim, ze je to uplne ono. Hodilo by se mi treba nocni vypnuti vsech zvuku s vyjimkou budiku. Aby nebyly slyset ranni pripominky z kalendare, ktere jsou opakovane a pak vychazeji na vikend, sms a hovory a pritom me budik vzbudil. Asi jsem narocny, ale Nokie, kterou jsem mel pre tim to zvladala. I tak diky za odpoved.
sunar (10)|1.9.2007 12:59
Ja treba pouzivam Spb Time. Moznost nastavení x budiku. Moznost nastaveni delky zvoneni a opakovani (cas, cikly, dny v tydnu). Pouzivam tento program asi 2 mesice. Pred tydnem me nezbudil.;) Alarm se spustil, ale melodie ne. No, udela to jeste jednou a juknu po necem jinem. To nastaveni mi ale vyhovuje. Vypnuti zvuku u kalendare. Nevim, zda existuje program, ktery to vyfiltruje.
gorge_No.1_ce4you (191)|1.9.2007 13:13
Mě se líbil Chronos, tedy až na to, že na mém vypnutém přístroji nezačal budit! :-)
j.wolker (45)|1.9.2007 13:37
To by mi sef dal kdyby me nevzbudil :) Neco stejne fungujiciho, ale spolehliveho neexistuje? Pak je tu prostor pro programatory, ze?;) Diky za tipy.
rikejtemibuh_ce4you (19)|1.9.2007 17:53
zlatej mobil jako budik..:) me eten vzbudil zatim jenom jednou:(( mam tvrdy spani:(
Tomáš Kubec (749)|1.9.2007 18:55
V pohodě mi funguje [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
j.wolker (45)|4.9.2007 14:29
Program jsem si stahl, vypada dobre, ale ma jednu vadu ... nebudi :-D Presneji receno jak zhasne obrazovka, je mrtvej ....
Sady (35)|4.9.2007 15:23
[QUOTE="j.wolker"]Program jsem si stahl, vypada dobre, ale ma jednu vadu ... nebudi :-D Presneji receno jak zhasne obrazovka, je mrtvej ....[/QUOTE]

Předpokládám, že mluvíš o SPB Time... mě dělá to samé. Zatím jediné řešení je šoupnout ho na nabíječku a nevypínat displej při externím napájení (a pokud nejni možnost nabíjet, tak používat default). Nicméně to nejni zrovna moje představa fungujícího SW. :-(

Podotýkám, že na WM5 mi to nedělal.
Zabza12 (87)|5.9.2007 15:47
Zkuste phoneAlarm, mám nastavený noční profil, který má podsvícení na minumu, vypnutý zvuk a veškeré sítě. Ve stanovené dny se mi v 5 hodin ráno automaticky nastaví profil, který zapne zvuk, nastaví podsvícení na 40% a zapne telefon. Funguje OK.