Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Potíže s instalací CZ lokalizace na WM6

j.wolker (45)|30.8.2007 09:54
Mám zařízení E-TEN m700. Po nainstalování CZ lokalizace se zobrazuje jen část obrazovky dnes (pouze datum), nefunguje synchronizace, telefon nečte kontakty ze SIM, občas zatuhne a celkově se jeví jako nestabilní. Pod ENG lokalizací vše funguje Ok. Nepomůže ani tovární nastavení a opětovná instalace CZ lokalizace. Díky za radu.
Zdenek Malinsky (9781)|30.8.2007 10:07
Kterou máš lokalizaci a je opravdu pro WM 6?

Jinak jsi si už odpověděl sám. Hledej ve své 3. větě. ;)

EDIT:
A pokud nutno, lokalizaci po HR instalovat jako první!
Tomáš Kubec (749)|30.8.2007 10:21
Pokud máš přístroj z distribuce společnosti E_SHOP s.r.o. tak kontaktuj technickou podporu: http://www.e-tencz.cz/index.php?page=5
j.wolker (45)|30.8.2007 10:40
Mela by to byt CZ pro WM6 protoze to byla lokalizace primo v original baleni u noveho zarizeni a nepredpokladam, ze by spolecnost PalmPC prikladala jinou. Telefon mam pripraveny k zaslani na reklamaci, ale vzhledem k tomu, ze je mi stary odesel a potrebuji nutne tento, nejradeji bych si to vyresil sam. Podporu jsem samozrejme dnes kontaktoval, ale s odpovedi to nebude asi tak rychle :( Prvni instalaci CZ na zarizeni jsem delal hned po HR. Diky za pomoc.
Tomáš Kubec (749)|30.8.2007 10:44
To je opravdu divné, protože lokalizace se po nainstalování na čistý systém chová naprosto korektně.
j.wolker (45)|30.8.2007 11:01
Nevim, nemam s tim zadne zkusenosti. Presel jsem k tomuto zarizeni od Nokie 9500. Tady na foru jsem nasel, ze CZ lokalizace funguje na WM6 az od nejake nove verze ROM, ovsem bez zkusenosti s WM se tyhle veci resi jen tezko. Dal predpokladam, ze by baleni noveho zarizeni melo obsahovat vse potrebne, odzkousene a plne funkcni. Myslim totiz, ze se jedna o konflikt pouze CZ lokalizace ... Ale i tak diky.
Tomáš Kubec (749)|30.8.2007 11:42
Nevím jaká verze lokalizace je na CD a jakou máte ROM, ale poslední verzi lokalizace naleznete ke stažení zde: http://mobilnaut.eu/_loc6
j.wolker (45)|30.8.2007 12:33
Jeste jestli se mohu zeptat. Kde zjistim jaka je verze ROM, verze lokalizace a napriklad MAC adresa Wifi adapteru? Diky
geoRG77_ce4you (120)|30.8.2007 13:51
ROM a MAC: Start > Nastavení > Systém > Systémové informace.
Verze lokalizace bude 1.0 z CD, stáhněte si novou na výše uvedené adrese.
j.wolker (45)|31.8.2007 12:46
Diky vsem za pomoc. Vyresila to nova verze CZ lokalizace.