Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WM6 ROM

kid_rock (284)|12.2.2008 17:00
nuz ja mam dojem ked to tu tak citam ze chyby nie su v romkach ale v ludoch co ich pouzivaju,mne na r11 funguje vsetko a softreset som nepouzil odkedy som ju flashol,podla mna je ta rom skoro uplne dokonala!!!
cambel (11)|12.2.2008 17:55
Připojuji se k tomuto příspěvku. Před nějakou dobou jsem si tu stěžoval na padání GSM signálu. S WM5 jsem z toho byl nešťastný a už jsem chtěl A701čku prodat. Poslední možnost pro mě byla tahle R11 romka. Flashnul jsem ji a zatím žádný problém. A701 zůstává doma. Zatím žádné větší problémy. Trochu mi vadí tiché vyzvánění a zvuk příchozích SMS. To se dá vyřešit vlastním vyzváněním. R11 romku mohu jen doporučit.
kid_rock (284)|12.2.2008 18:15
a mame tu HZH-wm6.1-19199 len zatial po cinsky ;)
AleK1 (17)|12.2.2008 18:28
kid_rock

mám tu R11 už dost dlouho a zatím jen chvála ale jediná chybyčka a to nevím jestli je to moji chybou je že se mě si mio samo ztlumuje měl jsem to jen položený na stole a udělá to taky nevíte čím by to mohlo bejt díky
kid_rock (284)|12.2.2008 20:50
Hmmm stlumuje?Zvuk?Ja nemam ziaden problem,len ze vyzvana slabsie,to mi neva,mam pustene vybracne :)

Lock som poriesil zo su2s 0.99+s2v...
..media vyuzivam tcpmp0.72rc1+wmod+flashbundle...
...na mp3 lcgjukebox alebo htc audio manager..
...na foto resco photo viewer a pocket artist...
...na net netfront 3.4,opera 8.65 a ucweb browser...
...na gps igo8
...viac veci mi netreba a to mi fici bez akejkolvek upravy! :))) ale tesim sa na novu rom ;)
Vilma (154)|13.2.2008 01:14
Připojuji se k Alekovi,tak se mi to nezdálo.
Někdo tady psal,že používání romky je v lidech(ty jakože chyby),ale neměly by bejt náhodou romky pro lidi? Každej není Einstein na WMka,zrovna jsem čet že někdo neumí změnit domovskou v IE.Tahle romka podle mne není špatná,ale k dokonalé má daleko.Např. v ní nemůžu dokopat TCPMP aby mi bral wmv.Vždycky to šlo ale ted ne ani po HR a že se mi nechtěl dělat.
Je to víc malinkejch chybiček co se mi tu nelíbí a myslím že swtos ví že má ještě hodně práce.Back to last Alcoholer rom.:D :yes:
kid_rock (284)|13.2.2008 05:34
nuz mne tcpmp nerobi problem,prehrava vsetko...
reinstaluj TCPMP 0.72rc1.cab (3.1mb)
a instaluj WMPMOD.cab (1mb) tam kde tcpmp...
...ja nemyslim ze vsetci su geniovia,ale fakt skus si precitat 10stran do zadu v tomto topicu,a uvidis kolko otazok sa opakuje a nemaju nic z romkou ;)
Vilma (154)|13.2.2008 10:49
Normálně používám TCPMP 0.8,zkoušel jsem fakt všecko,i po HR a jedinej soft co mi vezme wmv je mediaplayer ve wmkach.Vůbec mi v téhle verzi TCPMP jede nak divne,furt ho musim restartovat kvůli každé kravině,např po výběru jiného videa.To mi dřív nedělalo.Takže R11 pápá......snad R12.
hpa (159)|13.2.2008 11:07
Taky mam 0.8 a po nainstalovani aac a vpmmod pluginu mi to zacalo prehravat i wmv.
kid_rock (284)|13.2.2008 11:57
verziaTCPMP 0.8 je horsia ako0.72rc1...ta je naj!!!!Nie vzdy vyssie cislo znamena lepsiu verziu...a R12 urcite nebude :)
AleK1 (17)|13.2.2008 12:37
kid_rock - jak nebudou to by swatos neudělal stačí už jen pár maličkostí a je 100%tní já tedy u R11 zůstávám
kid_rock (284)|13.2.2008 12:44
no lebo uz sa pracuje na HZH-wm6.1-19199 a r11 je uz stara ;)
Vilma (154)|13.2.2008 18:53
No tak ty hry bych klidně oželel,ale office ne.
Georgito (31)|14.2.2008 21:29
Vyzkousena v.wm 6.1 19716..prvni tri dny bez problemu,pri beznem pouziti-telefonovani,mesaging,filmy...den ctvrty-pri pokusu poslat sms stene jako 3dny pred tim se telefon resyartoval a od te doby se restartuje pokazde po pokusu otevrit sms,email,nebo mms......
nemate nikdo podobne zkusennosti???????
-BoarD- (24)|15.2.2008 00:04
Mám taky WM6.1 19716 při běhu telefonu mi funguje vše, se zprávama jak píšeš problém nemám, ale když telefon vypnu, tak občas protestuje se zapnout, vyndaná baterie to vždy spravila..... telefon moc často nevypínám takže zatím zůstávám u téhle ROMky...
Martynez (206)|15.2.2008 00:21
Ja jsem se vratil zpet na "ROM 5.2.1948 (Build 18548.0.7.0) Last Modified 18-01-2008" protoze nefungovala odpoved na sms v spb diary, ale hlavne proto, ze com4 na gps uplne ignoroval ephemerni soubor. A fakt me sralo cekat na signal dele nez minutu a za jizdy jsem se skoro nechytal... Takze sbohem wm6.1, a vitej zpet wm6.0 :-) "Co funguje, na to nesahej"
Basilio (17)|15.2.2008 00:22
[QUOTE="Georgito"]Vyzkousena v.wm 6.1 19716..prvni tri dny bez problemu,pri beznem pouziti-telefonovani,mesaging,filmy...den ctvrty-pri pokusu poslat sms stene jako 3dny pred tim se telefon resyartoval a od te doby se restartuje pokazde po pokusu otevrit sms,email,nebo mms......
nemate nikdo podobne zkusennosti??????? [/QUOTE]
Ja mam naprosto stejnou zkusenost s wm 6.1 19716. Nevim presne jsetli na ctvrty nebo paty den, ale tak nejak. Pri pokusu poslat sms-vzdy restart. Po neprijatem hovoru-zamrzne. Pri pripojeni pres USB a pokusu sinchronizovat se s AS- restart. A jeste neco- vzdy po restartu do nabidky Today se pridavalo neco, co jsem pred tim odfajfkoval ze nechci.
Pomohlo jen novy flash a uvidime co bude dal.
kid_rock (284)|15.2.2008 05:26
[QUOTE="Martynet"]...ale hlavne proto, ze com4 na gps uplne ignoroval ephemerni soubor. A fakt me sralo cekat na signal dele nez minutu a za jizdy jsem se skoro nechytal... Takze sbohem wm6.1..[/QUOTE]
nuz ja mam r11 a gps naskoci skor po starte programu nez stihnem zapisat adresu :) tipujem 10 sekund,nemyslim ze je to v rom!:)
martinsem (42)|15.2.2008 08:24
Mám tam wm 6.1 19716.10 od toho dne, kdy byla zveřejněna a nemám s ní jediný problém! To, co popisujete se stává, pokud po přeflešování neprovedete HR ! Opravdu jsem se s ničím takovým u této verze nesetkal !
Martynez (206)|15.2.2008 13:00
provadim HR pred i po flashovani, dokonce jsem vyndal baterku na 8 hodin a problem s gps nezmizel. Gps samozrejme funguje jak na com2 tak na com4, ale na com4, fix trva stejne dlouho jako na com2...
Spb diary today plugin je skvela vec, a to, ze odpoved na sms nefunguje jak ma, je asi problem wm 6.1 a toho podle mne nestastneho systemu na psani sms.
martinsem (42)|15.2.2008 14:08
[QUOTE="Martynet"]provadim HR pred i po flashovani, dokonce jsem vyndal baterku na 8 hodin a problem s gps nezmizel. Gps samozrejme funguje jak na com2 tak na com4, ale na com4, fix trva stejne dlouho jako na com2...
Spb diary today plugin je skvela vec a to, ze odpoved na sms nefunguje jak ma, je asi problem wm 6.1 a toho podle mne nestastneho systemu na psani sms.[/QUOTE]
Prostě mi to chodí jak má, GPS startuje rychle jak v TT6 tak i v iGO. SMS mi také fungují bez problémů.
Vilma (154)|16.2.2008 07:37
Tak to bud happy.Asi se jim na taiwanu sešly kvalitní součástky.
Ale neboj,jednou tě to potká taky u náký jiný romky(vlastní zkušenost).:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
owoce_ce4you (31)|17.2.2008 22:59
Ohledně tech SMS : Blbla mi tak každá romka WM6/6.1...

Řešení je vyndat simku / vypnout telefonní cast, pak už se do zprav dostaneš -> vše smazat a strčit simku/zapnout telefon ... Pak to jede ok...

J8 po všech tě dementních romkám co mi při restartu ukázaly jen logo Windows Mobile 6 a už nenajely (nemám čas čekat přes noc opo vyndání baterky) nahodil sem romku : 18548.7.7.7 superrychlá - nejrychlejší pi po installu všech apps, luxusní romka, jede mi u ní v pohodě web´n walk, všechno fachá a smsky se zatim taky držej :)
owoce_ce4you (31)|18.2.2008 17:06
http://www.a701.org/MioSoft/index.php?share=22&path=%2FSwtosR04_WM6_WWE_18548_reaaaally_fast_and_office.rar

Toje odkaz na moji romku
teekey (36)|18.2.2008 19:24
no ja sem akorat v noci nahral SwtosR11_WM61_WWE_19716_enchanced_Reg.rar a zatim se zda byt dobra, vsechno na co jsem zvykly funguje a GPS otestuju akorat asi z hodku co pojedu do mesta...
snaka (3)|18.2.2008 21:20
prosím všechny, mám legální SD miomapV3 a chci ty mapy předat na 4gb SD \ale nefunguje to je tam nějaký problém s ID kartou? jak to udělám abych nemusel měnit navigaci ze jinou kartu , prosím pomozte mi jsem z toho paštika
Vilma (154)|19.2.2008 09:41
1:Obrat se na prodejce,normalne to prehrat nejde.
2:Tohle je topic o WM6,ne o GPS.Zkus jiný.
Známý se obratil na vyrobce/prodejce/,uz nevim a prehrali mu to na jinou vetsi kartu.
Falty (107)|19.2.2008 10:43
[QUOTE="snaka"]prosím všechny, mám legální SD miomapV3 a chci ty mapy předat na 4gb SD \ale nefunguje to je tam nějaký problém s ID kartou? jak to udělám abych nemusel měnit navigaci ze jinou kartu , prosím pomozte mi jsem z toho paštika[/QUOTE]

Mam takové tušení, že legálně to nepůjde a to i přesto, že si vlasníkem jedné licence. Napiš to spíš do TOHOHLE topicu.
kid_rock (284)|19.2.2008 18:31
Ci pana tu...fukol som do mia tu najnovsiu cinsku rom co zacina 20tkou a po resete nenaskocilo...svietili tlacidla a nic uz som myslel ze je v p.....urobil som hardreset ktory sa mi podaril na 17ty krat a nic na displayi ani zvuk,skusil som nahodit boot a nic,tak som skusil tipovat klikanie v boote na slepo poradie ako sa dostat do flashua zrazu sa mi prihlasilo mio v pc no na displayi nic super tak som fukol s5 r11,zazrak ono to islo....vdaka panu bohu ze ide uz som ho zacinal oplakavat!:)
martinsem (42)|20.2.2008 10:35
Mám tam teď SwtosR11_WM61_WWE_19716_enchanced_Reg.rar a řeším nefunkční LED na upozornění změškaných událostí. Nic známého nefunguje. Ví někdo, co s tím?
kubaspkele (10)|21.2.2008 17:49
Takže bohužel žádná sláva. Zkusil jsem všechny nové ROM WM 6.1 a zatím žádná sláva. Nějakou dobu jsem fungoval na ROM 18533, ale zhruba po měsíci se objevil problém s posílání SMS. HR nepomohl. Dále mě uchvátila Swtos R11. Ta mi vydržela až dodnes.Včera jsem nerozchodil Synchronizaci a používáním jsem zjistil, že ani příjem hovoru přes BT sluchadla nefachá / teda jak kdy/. Dnes jsem se tedy opět vrátil k R024.:O

Jinak pochvala pro všechny zainteresované vyvíječe ROM.:yes:
Budu se těšit na další výtvory :D
martinsem (42)|21.2.2008 18:29
Obávám se, že neexistuje ROM, která by neměla chyby, a to ani originální od Mio.
Georgito (31)|21.2.2008 20:43
problem s SMS
jinak problem s sms nevyresi hardreset po flashnuti,zacalo to delat stejne...
zkusil jsem nastavit ukladani sms na pametovku a zatim to slape...tak cas snad ukaze..
Dryha_ce4you (143)|21.2.2008 21:20
http://www.miousers.co.uk/viewtopic.php?t=3893

vidite kdo se objevil na foru :) ?



kdo nepochopil ... OKi
kid_rock (284)|22.2.2008 07:34
nuz Oki sa ukazal,ale je dost mimo kym si nastuduje wm6.1...
komu nevadi cinstina tu su vsetky cinske ROM ta najnovsia ma fullscreen cameru :)
Berkyl (20)|22.2.2008 08:20
S tou cinstinou me bavis. Takovych u nas asi moc nebude, pocitam :-)
kid_rock (284)|22.2.2008 08:39
:) cinstina uz je svetovy jazyk,tak by sme sa ju mali ucit,nebot mam pocit ked tak chodim po shopoch vsetko je made in china! Pre necinanov google translate ;)
daemonn (26)|22.2.2008 10:51
jj presne tak ,zlaty google :)
Vilma (154)|25.2.2008 08:38
Si tak smutně koukám semhle http://www.a701.org/MioSoft/,a přemýšlím co znamená ta první položka Full Roms.Náký jiný druh romky nebo co??
Vilma (154)|25.2.2008 20:27
Asi to sem moc nepatří,ale v HTC sekci se nikdo neozývá,tady je nějak mrtvo a jsem tu už tak nák jako doma tak to sem opíšu.Řeším následující roblém:
"Kolega si koupil přístroj HTC S710,nevíme co to přesně je(pda to není(nemá dotykáč)ve smartfounech taky není)je to takovej divnej splesk něco z telefonu a pda.Jsou tam WM6,ale ne profesional,ale nějaké ořezané.
Problém je v tom,že mu nemůžu poslat víc souborů najednou(BT).Průzkumník to neumí a pomocí jiných programů se k němu nepřipojím.Např Totalcmd.Posílám,ale nic k němu neodchází.S telefony nemám problém,jen s tímhle.
Jo nemá na to vliv moje verze wm,už mám 3-tí a dělá to furt.
Tak to dělá i s jinýma WM(u mne) a jiným pda u kolegy(E-ten X800).
Neví někdo o co go ??
Včere jsme to zkoušeli v práci celou noc s HTCS710,ale nic mu přes Totala prostě nepošlu.Ke mně jsme to nezkoušeli,páč nemá totála kterej umí bt.
A ještě něco.Má ve wmkách složku BT sdílená složka.V těch našich wm jsem si toho nevšiml.Dá se vůbec nějak dostat přes BT do jiného Mia??Něco jako LAN sít přes BT??
trtsoft_ce4you (99)|25.2.2008 22:06
jak se da v posledni WM61 R11 zobrazit baterie atd v system trayi ? jde to nejak ?
kid_rock (284)|26.2.2008 10:09
nasiel som fajny firewall callblocker wm6 ;)
Vilma (154)|26.2.2008 18:11
trtsoft
Bud Quick menu,nebo SPB Pocket Plus,mám oboje a je to supr.
Quickmenu je tu dokonce nekde ke stažení přímo na Mio,projed stránky zpátky.
trtsoft_ce4you (99)|26.2.2008 19:25
jasne tohle znam
ja myslel zda primo WM nemaji neco aby to ukazovalo na task baru...

teekey (36)|27.2.2008 00:05
mam trosku problem s WM6.1, muj problem se jmenuje Message Inbox a seskupovani sms do chatu. Nedari se mi to nastavit, aby to fungovalo jako klasicke zpravy. Kdyz mi nekdo posle behem kratke doby vice zprav, vsechny se radi do jednoho "tela" - do jedne zpravy (urcite vite jak to myslim) a to nemluvim o te skvele funkci, ktera do jedne zpravy v Inboxu cpe i me odpovedi na sms. Jako reseni je urcite pouziti nejakeho managera (treba FlexMail), ale nejde to vyresit v defaultni aplikaci?
Vilma (154)|27.2.2008 10:16
V nejake verzi wm6 to slo,ale nvm v ktere.Jinak leda zeby registry ?
Vilma (154)|27.2.2008 12:21
To sem proste musim napsat at se zasmejete.
Prijdu vcera domu a hned u dveri citim silnou vuni WC osvezovace.Jdu nahoru a zena se pta:je to hodne citit?Rikam ze jo,co jsi tady splichala?
No kdyz ono to bouchlo.
Coze,nam tady vybouchnul spray??
Ne,vajicka.
Coze,nam tady vybouchly vajicka??
No,trosku.Sem je varila asi hodinu a vzpomela si na ne az po te mensi detonaci z kuchyne.....
A dneska mi psala segra,zrovna je na horach,ze si chtela ohrat jogurt v mikrovlnce.Skoncilo to stejne jak u nas ty vajicka.

Jo a jeste dopoledne si takhle kourim na balkone a ptam se manzelky,jestli je pes uvazanej,prej jo.
Tak povidam,ze po ulici beha pes hrozne podobnej tomu nasemu s kusem retezu na krku.
Jo,kdyz se dari,tak cele rodine. :D
Martynez (206)|27.2.2008 12:49
Docela vtipny... :-) ...az na toho psa.
To se nedivim, ze utekl, kdyz ho mate na retezu.
Martynez (206)|27.2.2008 13:38
Kdyby měl někdo chuť vyzkoušet tuto CZ lokalizaci...


Overview: Windows Mobile Pocket PC Czech Language Extender (LEng) is designed for Czech support for Windows Mobile 2003, Windows Mobile 2003 Second Edition, Windows Mobile 5.0 and Windows Mobile 6 devices (Windows Mobile Pocket PC Czech localization). Language Extender package includes drivers of Czech Windows Mobile Pocket PC on-screen keyboard and Czech regional settings. As optional feature, it provides translation of Windows Mobile Pocket PC interface to Czech language.
Windows Mobile Pocket PC Czech support features:
Full Windows Mobile Pocket PC interface Czech translation (all icons, menus, dialogs of Windows Mobile Pocket PC interface and built-in Windows Mobile Pocket PC applications will be translated) *;
On-screen keyboard layout for Czech letters input. You can use different Czech layouts;
Word autocomplete function completes words you are typing on the on-screen keyboard or Windows Mobile Pocket PC external keyboard;
Availability to adjust appearance of the on-screen keyboard layouts (3D-look, color keys, font of keys);
Special module for external Windows Mobile Pocket PC keyboard that allows using portable keyboards to type in Czech with different Czech layouts;
Czech format of date and time (Windows Mobile Pocket PC Czech regional settings);
Correct synchronization operations of Windows Mobile Pocket PC applications and desktop applications (for example, MS Office applications);
Modified Character Recognizer (Letter Recognizer) to write Czech symbols (by default you can write only English symbols on Windows Mobile Pocket PC), availability to adjust it in your own way;
Correct print operation for documents in Czech.

zde je vice:
http://forum.ppcwarez.org/viewtopic.php?f=43&t=41551

p.s. doporucuji zarizeni zazalohovat!!!
Vilma (154)|27.2.2008 17:07
To Martynet
1;psa mame na retezu jen kdyz je venku bez dozoru,pac se naucil zdolavat plot
2;uz jsi tu cz zkousel? vypada to slibne,ale nechce se mi pri neuspechu delat hr kdyz mi wm jedou konecne k me spokojenosti.