Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WM6 ROM

daemonn (26)|27.2.2008 18:18
V txt je napsané: [CODE]**************************************************************** ActiveSync Patch by Paragon Software (SHDD) **************************************************************** ČESKY (English text follows) Před instalací tohoto programu si prosím pozorně přečtěte následující text. Tento software umožňuje správnou synchronizaci dokumentů a PIM databází programu Microsoft Outlook obsahující českou diakritiku. Pokud jej nebudete mít na Vašem stolním počítači nainstalován, některé české znaky se při konverzi dokumentů z PC do PDA (a naopak) nebo při synchronizaci PIM databází nemusí zobrazovat správně. Instalace programu ActiveSync patch je proto doporučována. **************************************************************** Instalace/Odinstalace **************************************************************** Tento program je součástí české lokalizace Langauge Extender a instaluje se na stolní počítač, nikoliv na PDA. Nainstalujete jej tak, že provedete instrukce instalačního programu. Instalace se spustí po zavření tohoto upozornění. Pokud budete chtít program ActiveSync patch ze svého stolního počítače odebrat, můžete tak učitnit v ovládacích panelech (Přidat nebo Odebrat programy) na Vašem PC. [/CODE]

po instalaci je mio mrtve a nezbyva nez hard reset :))
Vilma (154)|27.2.2008 20:49
To Martynet:
Příště místo"doporučuji zazálohovat",napiš rovnou,že hledáš dobrovolníka,kterej se za tebe obětuje a vyzkouší to a udělá si HR.
To all:
Na tom linku na PPCwarez je reakce pouze jednoho uživatele,kterej je z toho nadšenej.Podle mne až nápadně moc.Jinak jen linky na stažení.
Někde tady na foru jeden člověk dal link na nějakej software pro někoho kdo z toho byl už zoufalej.
Následně byl ostatními seřván,že ten soft je na něco ůplně jinýho a ještě nefunguje,načež se dotyčný přiznal a omluvil,že ten soft vůbec nezkoušel.
Proto já ze zásady nedávám linky na něco nezkoušenýho,hlavně když to může odrovnat widle.
Pro ůplnost:ten z PPCwarez je tamní starousedlík,podle počtu příspěvků a uvádí tuhle svoji konfiguraci:PPC: iPaq HX2790
PPC OS: WM5
A za další co takhle autorská práva na tu CZ?Už jenom název toho fora(ppcwarez)napovídá,že to nemusí být ůplně ok.Nezkoušel jsem takže nevím,jen se ptám.
Tak jsem se koukl přímo na stránky výrobce PARAGON software group.
Jsou 2 verze té cz,full a lite.
Czech Language Support (Lite) for Windows Mobile 6 $14.95
Czech Language Support (Full) for Windows Mobile 2003 Second Edition $39.95
Jo a verze ke stažení jsou trialy časově omezené na vyzkoušení,plně funkční,za poplatek dostanete odemykací kod na nekonečně dlouho.
http://www.penreader.com/pocket-pc/czech/Language_Exten+...+e_Extender.html
Zde je vše popsáno a ke stažení.
Martynez (206)|27.2.2008 23:17
To Vilma:

Nezkousel jsem to, protoze mam pocit, ze lokalizace brzdi system a zapricinuje ruzne chyby... Od jiste doby zadne lokalizace nepouzivam a mam i mene problemu. Hodil jsem to sem jen z toho duvodu, ze je tady stale spousta lidi co anglicky neumej ani slovo a za lokalizaci by dali ja nevim co... Tak jsem v prvni rade myslel na ne...
Dryha_ce4you (143)|28.2.2008 13:45
ta lokalizace:
ja uz to tu popisoval pred mesicem neli driv ... totalni vytuh Mia ktere ani nenabehne z uvodniho splashe pri startu - HR a nazdar

ten pribeh je fajny .. vajicka znam od babicky vic nez dobre :D a psa taky .. chodil mi naproti k zakladce boxer blaznivej miloval decka takze kdyz ho zacali hladit tak s nima sel domu aby je ohlidal a pak se zas vratil :D vsichni ho znali na skole tak se nebali :))
trtsoft_ce4you (99)|28.2.2008 21:23
[QUOTE="Vilma"]trtsoft
Bud Quick menu,nebo SPB Pocket Plus,mám oboje a je to supr.
Quickmenu je tu dokonce nekde ke stažení přímo na Mio,projed stránky zpátky.[/QUOTE]

tak reseni je na svete
kdo chce baterii v title bar tak

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Shell]
"ShowTitleBarClock"=dword:00000000

a vypnout/zapnout
a heyaaaa je tam
Falty (107)|28.2.2008 23:51
[QUOTE="Martynet"]To Vilma:

Nezkousel jsem to, protoze mam pocit, ze lokalizace brzdi system a zapricinuje ruzne chyby... Od jiste doby zadne lokalizace nepouzivam a mam i mene problemu. Hodil jsem to sem jen z toho duvodu, ze je tady stale spousta lidi co anglicky neumej ani slovo a za lokalizaci by dali ja nevim co... Tak jsem v prvni rade myslel na ne... [/QUOTE]

cca 10 stránek zpátky v topicu jsem to sem dal ja :D
Vilma (154)|5.3.2008 01:18
Ja tu CZ uz neresim,pac v jine galaxii na jinem foru kuchtej cele CZ widle+odladení.Si pockam.
Falty (107)|7.3.2008 13:53
Lidi po upgrade na WM6 a přidání SPB mobile shellu mi začíná místy blbnout GSM modul. Nejsem si jistý asi je to přímo tím. Někde jsem četl, že není na škodu jednou za 1/4 roku vyndat simku a baterii přes noc. Volal jsem na číslo vše vypadalo, že funguje, ale nic se v realu nedělo. Po restartu to šlo. Včera se mi zase někdo snažil dovolat vše zaple, ale stejně ho to přeplo do schránky, napsal mi po ICQ a po restartu PDA to zase šlo. Nesetkali jste se s podobným problémem? :mad:
Vilma (154)|8.3.2008 08:14
Jo,nektery wm tohle delaly.
gashtan (18)|9.3.2008 08:43
falty: mne to moje Mio v podstate robi od zaciatku uzivania. Niekedy ma svetlejsie chvilky, niekedy zas blbne..najhorsie je, ze to neviem zistit jedine ak niekto vyslovene vie, ze by som to mal dvihat a nie byt nepritomny...
Neviem v com moze byt problem, ale viem ze som nemenil ziadne tovarenske nastavenie...ROMku a pod...
cambel (11)|9.3.2008 13:45
SPB mobile Shell mi tohle dělal taky, proto ho nepoužívám. S GSM částí A701 jsem měl problémy od začátku, pořám mi padal signál, nepřijímalo mi hovory a SMS. Zkoušel jsem různá nastavení, ale nakonec pomohlo až přeinstalování ROM na WM6 verze 19716EN. S touhle ROM běží GSM část perfektně (ten mobile shell ale stejně nepoužívám). Jen trošku někdy pozlobí SMSky, začne se mi pravidelně restartovat MIO po otevření SMS. Jednoduše jsem to vždy vyřešil tak, že jsem vypnul MIO, vyndal SIMku, zapnul bez SIMky a promazal SMSky (bez SIMkarty naběhne SMS část v pohodě) a pak zase dal zpět SIMku a na delší dobu v pohodě. S tímhle se už žít dá. WM5 jsou na tomhle stroji hrozný šit, až s WM6 se tenhle stroj dá obstojně používat.
Georgito (31)|9.3.2008 23:49
co se tyka restartovani mia pri pouzivani sms u wm6,delalo mi to take,jak uz jsem psal vyse,nastavil jsem ukladani sms na kartu a od te doby mam pokoj...
vrzy_ce4you (0)|10.3.2008 14:47
muzes napsat kde se nastavuje to ukladani na kartu ? nikde to nemuzu najit..diky
Georgito (31)|12.3.2008 00:01
kdyz si najedes do messaging,v levo zvolis menu,options a dole v zalozce volbu storage a zaskrtnes policko:when available use the storage card....
vrzy_ce4you (0)|12.3.2008 16:42
mam WM6.1 a tam nic takovyho wubec nikde neni :(
martinsem (42)|12.3.2008 16:48
Ono to také není ukládání SMS na kartu, ale ukládání příloh mailů buď do paměti PDA nebo na paměť.kartu!
Georgito (31)|12.3.2008 20:53
asi jo,na karte sou dva nove adresare na prilohy,ale presto po nastaveni ukladani na kartu jsem se zbavil problemu s restartovanim telefonu pri najeti do sms...jo a mam taky wm6.1
Basilio (17)|31.3.2008 14:10
Tak u me to nezafungovalo. Teda-castecne. Pred tim mi Mio restartovalo hned po vstupu to Messaging. Tak jsem udelal to. co bylo popsano vejs - vyndal baterku, nastavil ukladani na kartu, a uz se do sms-sek dostanu bez problemu. Ale kdyz nejakou sms-ku napisu, a dal send- tak je to zpatky!!!:evil:
Pred a po flashovani jsem HR delal. A to uz je to vic nez 3 mesice, co jsem nemel zadne problemy (nahral jsem to hned jak vysla verze 19716EN, to uz bude vic). A dneska najednou je to tu.
Za tu dobu nevznikla zadna stabilni nova verze 6.1 (CZ nechci, jen EN) ?

Dik.
AleK1 (17)|31.3.2008 15:40
vydrž zítra by měla vyjít offic 6.1 rom tak snad to tam bude vše šlapat to s těma smskama je problém který se áhne už dlouho a nikdo na to zatím nepřišel

viz. [CODE]http://www.miousers.co.uk/viewtopic.php?p=26739#26739[/CODE]
DD_ (331)|31.3.2008 15:54
No o official ROM jsem na tech strankach mnoho nenasel .. kazdopadne zitra vyjdou WM 6.1 officialne, takze na officialni romky pro jednotliva zarizeni si mozna budeme muset chvilku pockat.