Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Lock displaye po dobu volani

Sansom_ce4you (22)|20.8.2007 10:58
Zdravim,

nevite nekdo o nejake utilitce, ktera dokaze na dobu volani (kdyz prijmu hovor) locknout display, a po ukonceni ho zas automaticky uvolnit? Ja nevim jak vy, ale mne se docela casto stava, ze kdyz si dam xda k uchu, tak na tom displayi nechtic neco stisknu...vite o nejakem reseni?
Diky predem.
Lobo_ce4you (514)|20.8.2007 13:12
Pro Asus P525 napsal Sorg prográmek Smartphone mode, který dělá přesně to co potřebuješ (při volání má zamknutej displej a pda můžeš ovládat jen přes soft klávesy), ale nevím jestli bude fungovat i na jiném přístroji. I na P525 musí být anglická rom, aby to fungovalo. Ale není problém udělat zálohu, vyzkoušet to a kdyby něco, tak hard reset a obnovit zálohu.

Taky podobnou funkci má program phoneAlarm - Blank on dial - nevýhoda je, že na displeji nic nevidíš a nemůžeš dělat žádnou operaci během volání.

babaq (309)|20.8.2007 13:32
Na Treu je utilitka jménem Keyguard, ale netuším, jestli je někde k mání i bez Trea :)
Sansom_ce4you (22)|20.8.2007 14:09
No predpokladal jsem platformu WM, u me konkretne WM6 :)
Tomáš Kubec (749)|20.8.2007 14:20
Ale Treo 750 je má platformu WM :D
Sansom_ce4you (22)|20.8.2007 14:51
To bylo na Loba :)

Lobo: A cim to proboha hrozi, to se neumi pripadne odinstalovat? Ty me desis :)
Sansom_ce4you (22)|20.8.2007 15:05
Tak jsem to nainstaloval a nejak to nic nedela...jen mi to po spustni oznami, ze Touch panel je available in phone application a tim to tak nejak hasne, ve volani jsem zadne nastaveni nenasel :)
Lobo_ce4you (514)|20.8.2007 15:24
No je to psaní přímo pro P525, takže u jinýho pda to může udělat cokoliv. Nejde jen o odinstalaci. Tys nikdy nemusel dělat hard reset kvůli nějakýmu neřešitelnýmu problému? Jestli jo, tak seš štastnej člověk.;)

Jinak to žádný nastavení nemá, jen to spuštíš, napíše to, že je to aktivní a když budeš v Phone, tak bys měl mít zamknutej displej. Teď už nevím, jestli se to týká jen doby volání nebo pořád. Když to budeš chtít deaktivovat, tak zas jen klikni na ikonu, napíše to, že je to deaktivovaný.
Sansom_ce4you (22)|20.8.2007 15:28
Lobo: Tak bohuzel ne...asi to je hodne specificke.
Lobo_ce4you (514)|20.8.2007 15:34
Tak to je mi líto.

Zkus ještě ten phoneAlarm. Je sice blbý, že potřebuješ jen tu jednu funkci, protože je to hodně komplexní program, ale když ti to tak bude vyhovovat, tak bych zkusil autora programu kontaktovat, jestli by nevytvořil pro tu funkci samostatnej exáč. Za zeptání nic nedáš.