Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jednorázový budík?

babaq (309)|20.8.2007 10:03
Hledám, snažím se, ale prostě nemůžu nic najít. Co používáte jako jednorázový budík? V pohodě mě vzbudí to, co je vestavěno v mém Treu, ale ten systémový budík je opakovací - a já prostě někdy chci jednorázový budík.

Zkoušel jsem už leccos, naposled Alarm Clock 2007 Lite, funguje a vypadá celkem fajn, ale je pořád dost složitý - mně by stačil úplně jednoduchý jednorázový budík. Fakt!

Máte nějaký oblíbený program na jednorázový budík?
bogino (35)|20.8.2007 20:50
Pozri moj a pripadne aj ine prispevky na https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=22861&fi=10
Neviem, ako si hladal, ale skus pouzit "hledat" vpravo hore nad modrym titulnym riadkom - moze tu toho byt viac ;)
babaq (309)|20.8.2007 21:12
To hledání, co je tady, je nepoužitelné. Vrací tolik výsledků, většinou irelevantních, že jsem ho přestal používat. Takže jsem hledal jenom přes Google na netu něco jako "windows mobile alarm application", ale jak říkám, co jsem našel, to buď nefungovalo, nebo to bylo kapku mimo rámec, který jsem si pro takovou aplikaci definoval (ne, nepotřebuju mapy, východy a západy slunce, internetový čas, opakované budíky, prostě nic z těch sra.. extra funkcí - chtěl bych prostě jednoduchý budík).
bogino (35)|20.8.2007 22:24
Pre mna budik v Mort Player nie je zlozity. Ked pre teba je, tak to mas tazke ... ;)
babaq (309)|20.8.2007 22:45
Děkuji za Tvou odpověď, ale já opravdu nechci player s funkcí budíku navíc, ale prostě jednoduchý budík... možná je to fakt hodně složitý dotaz, omlouvám se za něj.
burticek (211)|21.8.2007 01:04
Koukni [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] a povidani k tomu mas [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]. Je to freeware, takze by Ti to mohlo vyhovovat.
okno (115)|21.8.2007 04:29
ja jsem po hodne dlouhem hledani narazil na programek zvany AlarmX
neni free, ale jsem snim naprosto spokojeny, budi vzdy a je velmi jednoduchy.

babaq (309)|21.8.2007 13:57
Díky za všechny tipy, ale nic z toho se mi prostě nelíbí...

Rozhodl jsem se, že počkám na dokončení SBSH Clock, tam by alarmy měly přibýt (snad brzo) a to je aplikace pěkná, funkční a snad i efektivně použitelná - iLauncher i PocketBreeze takové jsou taky, tak proč by Clock měl dopadnout jinak?
hpa (159)|21.8.2007 14:35
SPB Time?
babaq (309)|21.8.2007 15:24
SPB Time by snad šel, ale připadá mi docela graficky přeplácaný a navíc od SPB zatím nemám nic, obdobné aplikace od SBSH mi tak nějak více vyhovují... tak doufám, že to bude i případ SBSH Clock.
burticek (211)|22.8.2007 17:49
Hernajs, ja jsem Ti sem postnul odkaz na Alarm Clock 2007 Lite a Tys psal uz v prvnim prispevku, zes ho zkousel :oops:

Btw. Jako uplne nejjednodussi jednorazovy budik muzes pouzivat poznamku v kalendari s upozornenim a navic nemusis nic instalovat.
babaq (309)|22.8.2007 20:17
Neva :)

K těm úkolům: ano, tak to řešívám, ale vede to k zaplevelení diáře, resp. je nutno tyto úkoly rozlišit od "normálních" a pak je místo splnění mazat... prostě to není ono.