Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

NOVÝ TOMTOM GO 720

marvas_ce4you (20)|18.8.2007 10:31
Tak už mám první minuty s novým TomTom Go 720 za sebou a tady jsou první dojmy:
plusy:
- v Praze je náznak 3D map, jsou tam vyznačeny budovy
- rychlejší hledání v adresách (přepínají se státy, tak se nehledá v celé mapě, ale jen např. v ČR)
- rychlejší odezvy na veškeré změny včetně prohlížení mapy
- nejnověší mapy např. D11 u HK už konečně začíná tam, kde začíná
- je velmi lehká a malá (opravdu jak tvrdí reklama do kapsy), Go 910 je proti tomu kolos

minusy:
- asi ten největší je, že mapa není v celku, ale je tam West Europe a East Europe zvlášť
- informace o pomocích (první pomoc, pomoc při poruše automobilu) není v čestině
- navigace podle českého hlasu se mi také nějak nepodařila
- hlas stále ten samý Miroslav (asi se ho nezbavíme, zkusím jestli půjdou ty alternativní)

Navíc má pouze napájejí přes USB nebo z automobilu. Jinak klidně se ptejte co Vás bude zajímat, jdu si s ní hrát. A rád si vyměním zkušenosti.

MARVAS :))
mates2 (133)|18.8.2007 11:48
Zdravím, kdyby se ti podařilo udělat screen 3D (naznačené budovy) a hodit to sem nebo přes SZ. Díky
Stanik_ce4you (77)|21.8.2007 12:43
Mám fotku, ale nevím jak jí sem hodit. Můžu zaslat na email a přilípněte si jí sami:)
Stanik_ce4you (77)|22.8.2007 08:38
GO 720 Sice to není v češtině, ale je tam spousta obrázků.
marvas_ce4you (20)|22.8.2007 08:58
Tam už mám za sebou nějaké jízdy, v okolí mého bydliště Orlickoústecko vše O.K. až na to, že tam nejsou značené jednosměrky, ale ty se dají bez problémů dodělat. Problémem je napájení pouze přes USB (musí být zapnutý počítač) a bez napájení v autě vydrží TomTom Go 720 v maximálním zatížením (navigace, MP3, vysílač FM) maxmimálně 2,5 hodiny.

V čem mám dost velké problémy je TomTom Home, úplně mi zahltil počítač a CPU u něho jede na 99%, nevím co s tím, poradíte? A už vůbec se nepřipojím na TomTom PLUS - stále se přihlašuje a žádná hláška ohledně loginu a hesla mi nenaskočila.

Screen nastinu 3D mám (z foťáku), ale také nevím, jak jej sem dát.

MARVAS