Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Personalizace vyzvánění - kontakty

scorpi_ce4you (21)|15.8.2007 09:24
Ahoj, vyzkoušel jsem několik prográmků na přidělování zvonění jednotlivým kontaktům a u všech se potýkám s tím, že vyzváněcí tón, respektive jeho hlasitost je v pořádku, ale tón příchozí smsky je velmi slabý, skoro neslyšitelný. Přitom hlasitost tónů je stejná, jako u defaultních. Nemá někdo tipa, co s tím?
urys (402)|15.8.2007 09:40
Myslím, že jsou tři druhy nastavitelnosti hlasitosti (nebo jak tosprávně nazvat)
1. zvonění příchozího hovoru
2. různá upozornění (obecně hlasitost systému)
3. hlasitost telefonního hovoru

takže zkus zvýšit hlasitost systému
scorpi_ce4you (21)|15.8.2007 11:48
Tohle jse samozřejmě kontroloval jako první věc.Nastavení hlasitosti je OK. Jde spíš konkrétně o tu aplikaci Photo Contact. Vyzvánění na hovory OK, tón u příchozí sms takřka neslyšitelný. Zajímavé je, že tohle dělá i mRing :-(
Stag_ce4you (59)|16.8.2007 00:12
Zdravím,

asi to není rada kterou čekáš, ale měl jsem s Photo Contact obdobný problém a Sunnysoft Contact pomohl :-)
scorpi_ce4you (21)|16.8.2007 10:02
No nevím úplně přesně v čem ti pomohl. IMHO SunnySoft Contact neumí přidělovat jednotlivým kontaktům vyzvánění (jiné foun a jiné sms) a navíc na dialpadu jim chybí * a # :?
Pawlyk_ce4you (43)|16.8.2007 10:24
já můžu doporučit Electric Pocket Ringo, sice stojí 20,- americkejch peněz ale funguje naprosto perfektně :)
scorpi_ce4you (21)|16.8.2007 19:50
Tak Pawlyku, ty zasloužíš metál!! :-D Vyzkoušeno, funguje na stopro dle mých představ a tak jsem soudruhům z USA poslal 20 baků :yes:

Ještě bys mě mohl helfnout s něčím, co fakt funguje na přepínání profilů.Myslím, aby se daly profily časovat.Vše co jsem zkoušel v čase nepřepne :-/
piotresku_ce4you (0)|2.9.2007 18:23
skusal som uz asi kazdy program (mRing a ine.)ale nechce mi ani jeden prehrat mp3-ku ktoru nastavim namiesto nej prehrava default zvonenie pri prezvoneni.ku sms ked nastavim mp3 nie je ziadny problem.
tak by som bol rad keby mi niekto napisal co to moze byt.
mam HP Ipaq rw6815.
presiel som cele forum az na par vynimiek som nenasiel kde je problem(tam bolo nieco o tom ze sa to vypina na default zvonenie).
a uz vobec ci sa da nejako urobit aby to islo.
vopred vdaka za odpoved.