Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Odstranění "profilů" EDGE/GPRS

Dr.ik (0)|14.8.2007 23:02
Zdravíčko.. Stále se mi stááv problém, že se připojuji přes EDGE či GPRS na net, třeba MSN live Messenger a podobně, přestože mám zaplou wifi. Nechci NIKDY používt GPRS ani EDGE, na netu jsem pouze přes wfi, takže by mě zajímalo, kde a jak to mohu smazat.

Mám EN Windows Mobile 6. Za odpověď předem děkuji.
PS: Prosím, podrobnějíší popis, kde jsem to našel, nešlo to smazat.
honza-l (74)|16.8.2007 10:42
Nastavení přes co se má zařízení připojovat je (alespoň u x500+) NASTAVENÍ - záložka PŘIPOJENÍ - ikonka PŘIPOJENÍ - záložka UPŘESNÍT - VYBRAT SÍTĚ.

Mě by zajímalo jak máš nastavenou Wi-Fi (pokud možno podrobně)
jval (453)|17.8.2007 07:48
Tohle by me taky zajimalo, jak to osetrit, taky se mi stava, ze jsem pripojenej pres Wi-Fi a najednou se mi zacne pripojovat k GPRS. Zkousel jsem i zmenit pristupovy bod u toho pripojeni k GPRS, jenze ty wizardi, ktere tam eten nandal si stale vedou svou a vzdy si to opravi.
Tomáš Kubec (749)|17.8.2007 08:14
Odinstalovat Connection Wizard, nebo stačí odstranit zástupce Windows/StartUp/GPRSWizardService.ink
Dr.ik (0)|17.8.2007 10:26
[QUOTE="Tomáš Kubec"]Odinstalovat Connection Wizard, nebo stačí odstranit zástupce Windows/StartUp/GPRSWizardService.ink[/QUOTE]

A Wi-fi či telefon budu zapínat tedy prosím jak? :-) díky
jval (453)|17.8.2007 10:28
Uplne stejne jako doposud, tohle zabrani jen startu GPRS Wizardu a ne Connection Manageru, prosim neplest, kazdopadne dekuji Tomášovi za radu.
ipospa_ce4you (48)|17.8.2007 13:51
Dá se uložit někam do profilu různé nastavení IPadres/Gate/DNS WiFi karty a vybírat podle AP ke kterému se chci zrovna připojit? (Wifi doma vyžaduje pevně zadanou IP. Veřejné WiFi většinou mají DHCP a IP automaticky.
pepospi (33)|22.8.2007 20:54
Connection Wizarda jsem odstranil, presto se mi stale zobrazuje ikonka Edge a pripoji se taky. Nenapada Vas jeste jina moznost? Pripadne nemohl jsem udelat neco spatne?
Dr.ik (0)|22.8.2007 20:59
Mám ten smaý problém :(
pepospi (33)|22.8.2007 21:24
Uz sem nato mozna prisel. Connection wizarda jsem odstranil. Presto se mobil stale pripojoval. V Nastaveni/pripojeni/ikonka pripojeni/upresnit/vybrat site/ a tam vytvorit novou sit, kde se zakaze internet a nenadefinuji se pristupove body. Zatim zkousim a nemuze se pripojit, tak to snad bude fungovat...
Tomáš Kubec (749)|22.8.2007 21:25
Jasně že se připojoval když to nastavení nebylo odstraněno :-)
pepospi (33)|22.8.2007 21:37
Takze je zbytecne odstranovat ten GPRS wizzard a staci odstranit a nakonfigurovat nefunkcni sit v tom vyberu site? Muzu se jeste zeptat, jestli se lze nejak pripojit na internet pres usb kabel?