Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TOMTOM+zamykání PDA

reditel_ce4you (206)|13.8.2007 14:02
Pořídil jsem nově A639 a zjistil jsem jednu nepříjemnou vlastnost. Pokud nechám běžet navigaci TOMTOM, tak po pěti minutách (jak jsem nastavil ve WM 5) se mi PDA zamkne a navigace běží na pouze na pozadí. Před tím jsem vlastnil zařízení s WM 2003 a vše bylo OK, zkrátka TOMTOm se zamknout nenechal. Máte nějaké řešení? Děkuji za odpovědi.
reditel_ce4you (206)|15.8.2007 21:07
Opravdo nikdo neví? Myslím, že to bude stejné i u jiných zařízení. Děkuji za odpověď.
mates2 (133)|15.8.2007 21:55
No, abych tě v tom nenechal. Ale nepomůžu ;) , mám sice 639 s WM5, tento problém však nemám.
Kolega má nyní nějaké problémy taky na 639 s WM5 - no a z Asusu mu poradili ať nainstaluje WM6. Mám pocit, že je to nyní jejich univerzální recept na všechny problémy :(
reditel_ce4you (206)|16.8.2007 19:15
Upgradovat se mi ještě nechce. Počkám až budou WM6 lépe odladěné. Mám TOM TOM 5, tak nevím jestli to nemůže být tím. Jinak je zatím pro mě tohle PDA nevyužitelné. Data potřebuji chránit zámkem s heslem, no a navigace mi jede klasicky 5 minut a šlus...na displeji mám obrazovku se zadáním kódu...sranda ne? :-) To když pojedu z Prahy do Rakouska, tak se uťukám :-)
Kruger !!! (26)|27.8.2007 22:51
Asi bych zkusil nainstalovat TomTom 6... Potom by bylo třeba soudit. TT5 jsem nezkousel, ale z 6 tento problem nenastava a cesta může být sebedelší. začal bych nejspíše aktualizací vždyť přes službu tomtom home je to bezplatne.