Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace N560 s dvema PC

Krizon4 (68)|12.8.2007 17:43
Mam nasledujici konfiguraci - Loox N560, ted cerstve upgradovany na WM6, stejny problem jsem ale mel i s WM5. Na PC i notebooku mam outlook 2003 a AS 4.5. PC i notebook synchronizuju s firemnim Exchange serverem, takze jsou v nich stejna data. No a ten problem - loox se mi odmita synchronizovat, lze nastavit partnership, ale synchronizaci kontaktu a kalendare lze povolit pouze na jednom PC, pokud se to pokusim povolit na druhem PC vynada mi to ze to nejde, protoze uz se synchronizuje s prvnim. Pritom presne v te same konfiguraci mi to se starym neboztikem iPaqem 4350 s WM2003 chodilo naprosto bezproblemu. Je to normalni "vlastnost" WM5 ze jsou syncovat pouze s jednim strojem ? Nebo delam nekde neco spatne ? Napada nekoho co ?
Zdenek Malinsky (9781)|12.8.2007 18:35
Zkus preinstalovat activsyncy a nastav, ze chces s vice PC.

Osobne bych doporucil syncovat postu, ukoly, kontakty a udalosti s exchange serverem a vyuzivej push mail. Zbytek syncuj s PC.
Krizon4 (68)|12.8.2007 19:50
Reinstalovat AS jsem zkousel nekolikrat, a nepomaha, vubec se me to ani nezepta jestli to chci synchronizovat s jednim nebo dvema PC, proste mi to sdeli ze v druhem partnershipu nelze nastavit sync kontaktu, protoze uz je v prvnim.
Jinak email nesyncuju vubec, jde mi ciste o kontakty a kalendar, a primo s exchangem nesyncuju protoze se na nej bez VPN nedostanu, a doma ji nahazuju co mozna nejmene. Uz nevim, asi vazne zkusim nekdy reinstall obou PC a outlooku.
EDIT: Zkusil jsem to se starym Looxem 600 a taky to poradne nebezi... takze problem je asi opravdu nekde v outlookach... ok, povazuji to za vyresene :)