Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém s e-ten x500+

lamba (6)|11.8.2007 18:43
Ahoj, mám asi malý nebo velký problém. Podle toho jak se to vezme, před týdnem jsem si koupil e-ten x500+ toho MDA je supper zařízení vše funguje jak má až na telefon. Když dám sim kartu do e-tenu tak nemá sgnál a píše že je v režimu "v letadle", myslel jsem si, že je vadná sim karta a proto jsem si koupil novou kartu a udělal hard reset aby se vše vymazalo z registrů. Změna nastala v tom, že e-ten chytil signál, ale vypadává a to náhodně. Jinak se občas objeví hlaska neco o CSSC. Proběhl i 2x softwareví restart a 1x hard reset, aby se vše vymazalo z registrů a začalo se znovu. Jsem zoufalí na e-ten 500+ sem čekal mesíc a půl a teď tohle proto prosím o radu. Díky ps: jinak je supper
Marian Veselý (662)|11.8.2007 20:12
možná t bude blbý dotaz, ale pokud máš aktivováný pin u sim karty - ZADAL JSI HO?
lamba (6)|13.8.2007 09:46
To si pis zadal ale nebral ho pak jsem ho i na druhem telefonu zrusil a nic a mel jsem tak i jine simkarty se stejnym vysledkem.
lamba (6)|30.10.2007 13:54
Jo nakonec jsem ho odeslal na reklamaci do Elka a oni mi poslali nový přístroj. Prý byl jak hardware tak i software špatný. Díky za pomoc
erikzon (4)|15.11.2007 12:16
ja jsem mel to same.poslal jsem do opravy a po mesici jsem ho mel v anglictine.Dal jsem hard reset,nainstaloval CZ lokalizaci a bylo vse ok.Ovsem kdyz jsem v nastaveni InterWrite vypl lokalizaci a pak znova zapl tak se objevila tato chyba.Support zatim mlci :-( Kam si ho prosim posilal ?