Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problem s registraci PocketBreeze PLEASE HELP !!!

BADMOPAR_ce4you (85)|6.8.2007 18:34
Měl sem registrovanou verzi PB 5.2.06 jenže sem testoval další prográmky a zamrz mi system,nepomohla ani záloha...zamrzalo to stejně.Udělal sem HR a i na čistym PDA mi nejde zaregistrovat PB.Mám vyplněný jméno vlastníka,ale furt nic.Boha jeho už fakt nevim co s tim :evil: :evil: :evil: Dík za rady
Docent (1234)|6.8.2007 21:22
[QUOTE="BADMOPAR"]Mám vyplněný jméno vlastníka,ale furt nic.[/QUOTE]
Vynikající popis problému... Ale abych jenom nekritizoval: většinou se obecně při registraci kromě jména vlastníka zadává i registrační kód ;) .
BADMOPAR_ce4you (85)|6.8.2007 21:55
...sem myslel,že to snad ví každej :sarcastic:,že se do programu musí uvýst jméno na který je program registrovanej a S/N.Některý programy,ale nejdou reg-nout,když nemáš vyplněný jméno vlastníka (Owner Information) přímo v PDA a PocketBreeze je jednim z nich :( .Myslim,že bude potřeba něco smazat v registrech......jenže nevim čim,ani co :((
dort (1212)|6.8.2007 22:10
moment po HardResetu chceš něco mazat v registrech?

Ne tak to je zcela zbytečné :-) v tom opravdu problém nebude!

Jinak fakt nechápu, kde může být problém vyjma chyby mezi rukou a PDA .-)
BADMOPAR_ce4you (85)|6.8.2007 22:18
jj,udělal sem HR a od tý doby mi to po zadání jména a hesla hlásí:špatný registrační údaje,prosím zkontrolujte jméno a heslo........snad nejsem takovej tatar abych neuměl napsat svý méno a pár písmen včetně diakritiky
ZAKY_ce4you (53)|6.8.2007 22:52
S Owner information PB nema nic společnýho - registruje se na email adresu a k ní příslušný S/N - takže chyba mezi rukou a PDA.
Docent (1234)|7.8.2007 08:40
jj, v tomto případku nemá registrační kód nic společného se jménem vlastníka z "Owner Information", ale je to e-mailová adresa...
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|7.8.2007 12:34
[QUOTE="BADMOPAR"]...Některý programy,ale nejdou reg-nout,když nemáš vyplněný jméno vlastníka (Owner Information) přímo v PDA a PocketBreeze je jednim z nich :( [/QUOTE]
Nemáš pravdu, PocketBreeze není registrován na Owner Information, ale na email, který jsi zadal při registraci programu. Pokud jsi registrován na fóru SBSH, tak na stránkách fóra je v pravém horním rohu tlačítko Password Recovery, klikni na něj a zadej registrační email, poštou ti přijdou registrační údaje a hesla všech programů, které máš u SBSH řádně zakoupené a registrované…
Docent (1234)|7.8.2007 13:51
Nemusí být ani registrovaný na stránkách fóra, stačí si nechat poslat kód přes [odkaz, pro zobrazení se přihlaste].
Jenom nevím, co v případě, kdy už člověk mail, který uvedl, při registraci, nepoužívá. Já mám třeba registraci na mail na quicku, který je nyní díky spamu nepoužitelný. BTW je zajímavé, že freemailové servery mají antispamová řešení, slavná firma O2 nikoliv....
BADMOPAR_ce4you (85)|11.8.2007 10:24
Dík za pomoc,už mi to chodí :) :) :)