Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ASUS 525 zapínání

mptf (4)|2.8.2007 11:04
Dobrý den.Mám 525.Vše funguje.Neíte někdo proč ale když mám pda připojený přes usb kabel do pc tak se mi dá zapnout klepnutím na displej,ale jdyž jedu jen na baterku tak ne.Jen bočním tlačítkem.Ani v autě to nejede.
Lobo_ce4you (514)|2.8.2007 11:57
Jdi do Nastavení, záložka Systém a tam Napájení. Tam si to můžeš nastavit.
mptf (4)|2.8.2007 14:34
Děkuji,ale tohle pochopitelně mám nastaveno.Když jedu přes pc tak klepnu na displej a pda se rozsvítí.Když nabíjím přes 220voltů tak klepnu na displej a nic,to samé když nabíjím v autě nebo jedu jen na baterku.V nastaveních jsem skoušel napájení,zapnutí,displej.Já to zapnu jen bočním tlačítkem nad holdem.V nastaveních mně právě zarazilo že tam jde přiřadit jen to boční tlačítko.Já nevim právě jestli je to normální nebo ne.
Lobo_ce4you (514)|2.8.2007 14:39
Tak to netuším. Mě se to chová na kábliku vždycky stejně, jedno jestli u počítače, na nabíječce nebo v autě - po nastaveným intervalu se mi displej rozsvítí jen přes boční tlačítko.
mptf (4)|2.8.2007 15:01
No to je právě ONO.Interval si nastavim,ale pak je tam přece napsané jak zapnout jestli tlačítkem nebo klepnutím na displej.Když jsem u pc tak klepnu na displej a funguju.Jinak ale ne.A má to fungovat když klepnu na displej i když jsem jen na baterku.Právě že píšeš že Ti to nejde,ale má to jít ne??