Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nove kontakty a karty

Romcok (19)|31.7.2007 11:59
Zdravim,
potreboval by som poradit.
Ked si pridavam novy kontakt, neprida sa mi na SIM kartu. V mobile som si to navolil ci do pamate mobilu, alebo na SIM-ku. Viete poradit ako na to?
Pripadne ak to mam vsetko v pamati PDA s fotkou....... je problem to dat na SIM-ku?

Pripadne by som sa rad spytal, aky program pouzivate na kontakty.
Skusal som Address book, tam mi trocha hapruje pri nabehnuti. Program nabehne a je tam len prazne okno, ak ho vyhodim z pamate a znova spustim tak nabehne.
Potom Agenda One je slusny komplexny balik, ale kontakty (podrobnosti, ...) su velmi slabe.
Tiez Spb mobile shell je daleko lepsi, aj sa mi zda uzivatelsky "pritulnejsi"

Rad si necham poradit, PDA nemam dlho.

Vdaka
Zdenek Malinsky (9781)|31.7.2007 12:38
Nevím, proč chceš dávat kontakty na SIM kartu, když tam dostaneš jen omezený počet lidí a ještě jsi omezený na číslo a krátké jméno. V PDA jsi omezený jen velikostí paměti, můžeš to synchronizovat (pomocí ActiveSync) s PC či exchange serverem, kde se to dá také lépe upravovat.

PIM aplikace lze doporučit Pocket Informant, Agenda Fusion, Agenda One nebo Agendus. Jsou to poměrně velké aplikace a samozřejmě toho umí mnoho, ale které většina lidí využije tak z 10% a postačí jim defaltní aplikace od MS. V tomto případě je lépe použít nějaký today plugin, pro lepší orientaci - doporučím SBSH Pocket Breeze + Contact Breeze, Spb Diary nebo free Today Agenda.

Pro uživatele, kteří nevkládájí mnoho dat do PDA a toto jim slouží pouze pro zobrazení kontaktů, událostí a úkolů bych spíše doporučil druhou variantu. Ovšem chce to vyzkoušet, co komu vyhovuje.