Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

M700- Pomoc, displej nefunguje !?

Sneek (8)|22.7.2007 21:14
Moc se omlouvám, jsem majitelem svého prvního pocket PC a vyskytl se mi 1. problem. Zakoupil jsem si E-Tena M700, používal jsem ho víceméně bez simky, ale dnes tu mám problem.
Jakmile zapnu GSM tak zčerná Displej??? Nejde ani resetovat a pomůže jen vyndání batreie :( , a bohužel jsem nic ve forum nenašel. Je divné že to nedělá vždy, ale většinou uplně ano . Nepodaří se mi nahodit svítí pouze joystick .
Nemá te s tím někdo zkušenosti ? Dokonce jsem obnovil Tovarni nastaveni, neudělalo to a po 2 resetu znova :( Taky mě napadlo že to bude nějakým softwarem, ale nějaký extra Software neinstaluji akorát: Pocket RAR a
enum windows (task manažer)

Děkuji za odpověď
cubehash (156)|23.7.2007 08:01
A co to zkusit nabít (bez ohledu na to, co Ti ukazuje měření baterie)
Sneek (8)|23.7.2007 21:53
Tak jsem o5 zvolil krok "Tovární nastavrní" :(( a jsem tam kde jsem byl, nechápu proč se to tak sekne, že to nejde ani resetovat, svítí jen kříž.... proč ? Tak jsem zkusil s tou baterii, tak jsem jí vyndal a zandal, píchnul jsem to do usb.... aaaaaaa pustil ....
výsledek mne mile překvapil a zároveň děkuji za odpověď.... PDA se nabíjí a displej funguje, nejspíš vada v SW, podle mně by se neměl seknout.....
cubehash (156)|24.7.2007 10:02
On se neseknul, jen ti proste dosla baterka - nebo byla slaba na to, co jsi po ni chtel. Staci si stahnout tu utilitku, ktera se tu nekde vali a bude to ukazovat spravne.