Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SPB Traveler

Nikishek (47)|22.7.2007 00:08
muze mi rict nekdo proc v tomhle programu je velikost bot maximalne 46,5?! :D :D :D co takhle lidi co maj 50?! :D :D :D
weszter (231)|23.7.2007 00:49
a já bych zas rád věděl, proč potřebuju mít v pda velikost bot???
Nikishek (47)|23.7.2007 13:45
je to program co ti zmeni treba evropskou velikost na japonskou, americkou atd... a mnohem vic veci umi, vyzkousej trial
weszter (231)|23.7.2007 20:40
trial jsem zkoušel, ale asi jsem trotl, ale fakt jsem nějak nepřišel na to, čím by se mi to mohlo líbit... obsahuje spoustu zajímavých myšlenek, ale přijde mi to nějak takový, že to sice spoustu věcí umí, ale nějak nevim, já bych to prostě nepoužil:

světový čas umí pda sám o sobě.

konvertor měn je dobrej, ale když už někde stojím a potřebuju to přepočítat, nemám obvykle čas tahat pda :( takže násobím z hlavy

předpověď počasí umí SPB Weather

velikost oděvů fakt neocením - když něco nakupuju v zahraničí, kupuju to pro sebe (protože pro manželku si fakt netroufnu, i když její české míry znám :D ) a tak si to můžu vyzkoušet :)

letadly já osobně nelítám nějak často (obvykle jednou za dva roky :D )

gameska byla dobrá...

já samozřejmě nechci snižovat užitnou hodnotu této aplikace, jistě je pro mnoho lidí vícecestujících velmi užitečná, jen píšu svůj názor... já jsem ze zvědavosti ozkoušel a oželel... pro mne bohužel žádný přínos...
Nikishek (47)|23.7.2007 22:57
tak ja si jako osobne myslim ze to taky neni zas takovej program, spis to podle me potrebuje tak jeden clovek z tisicu opravdu nutne,
no ale ja resil jen tu velikost bod :D snad v pristi verzi budou vetsi :D