Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

jak udelat film s titulkama

hrtak_ce4you (314)|21.3.2004 16:50
Dnes jsem dokoncil svoje pokusy a mam konecne filmik s titulkama.

Celkova size 65MB [hnusny zvuk, ale titulky vynahradi]. Jde o 1cd pir. z karibiku [70min].

Zitra pastnu kompletni navod i s obrazky
yasmeene2 (794)|22.3.2004 16:09
jo, jeden film na 70mb s titulkama, to by me taky zajimalo
Morte_ce4you (261)|22.3.2004 21:27
Jo taky by me zajimalo jak dostat primo do filmu titulky abych mohl prehravat filmy nejen na Mda ale i treba v Playstationu2
hrtak_ce4you (314)|24.3.2004 00:16
www.korf.me.cz pastnul sem to tam, len obrazky chybi, nemam je kam nahrat a zdeno nebyl pobliz
hrtak_ce4you (314)|28.3.2004 19:57
to uz je lepsi asi WM encoder, s DIVX na PPC jsem mel vzdy jen problemy.... Tady jde hlavne o titulky
Chuck (284)|30.3.2004 09:31
Super diky už stahuju a jdu to zkoušet..:o))
Chuck (284)|30.3.2004 15:04
No vypadá to že to jede akorát TMPGEnc na mě po odkliknutí start řve asi třikrát o registraci. Tak jsem to odťuknulk ale nevím jestli to doběhne OK?
Chuck (284)|2.4.2004 10:04
[QUOTE="hrtak"]Dnes jsem dokoncil svoje pokusy a mam konecne filmik s titulkama.

Celkova size 65MB [hnusny zvuk, ale titulky vynahradi]. Jde o 1cd pir. z karibiku [70min].

Zitra pastnu kompletni navod i s obrazky[/QUOTE]

Tak jsem si sosnul potřebný soft ale pořád asi někde dělám chybu.
Psal jsem ti mail na adresu co máš na stránkách tam je dotaz. Poradíš prosím?
teekey (36)|2.4.2004 19:07
Konecne tema, kterymu trochu rozumim:))
Mam doma hromadu filmu ve formatu Divx a jelikoz nemam doposud svuj vlastni PDA, tak jsem se snazil v otazce jak s filmy na PPC poradit stryckovi. No na webu mobilmanie jsem nasel jeden zajimavej programek s nazvem DVD2PPC, jelikoz me schopnosti s PDA zarizenimi jsou prachmyzerne a se zkusenostmi na tom nejsem o moc lip, hadejte jak to vsechno dopadlo:(
Nemate nekdo s timto produktem firmy "makayama" zkusenost?
Produkt hledejte na adrese http://www.makayama.com/DVD2PPC.zip
:))
Chuck (284)|9.4.2004 09:25
no tak to dělám podle návodu co tu někde vysí ale výsledný efekt je podivný. Uloží mi to hromadu souborů se kterými si nevím rady. Poradí někdo zkušenější?
Zdeno_ce4you (291)|9.4.2004 16:51
OK. Kouknu se na to, ale je to článek mr. Hrtaka & Kwaka. Psát mi sice můžete, ale zatim asi moc nepomůžu.
S pozdravem Zdeno :))
hrtak_ce4you (314)|10.4.2004 01:33
[QUOTE="Pecik"]DVD2PPC
[/QUOTE]
dvd2ppc je placeny.... to je problem , ale na prevod z dvd idealni
hrtak_ce4you (314)|10.4.2004 01:35
[QUOTE="Chuck"]no tak to dělám podle návodu co tu někde vysí ale výsledný efekt je podivný. Uloží mi to hromadu souborů se kterými si nevím rady. Poradí někdo zkušenější?[/QUOTE]

po prvnim ripu budes mit ve slozce, kasi to ukladas opravdu dost souboru, pouzij ten nejvetsi, bude mit blizko k 2GB tipuji a bude koncit na .mpeg
Chuck (284)|14.4.2004 09:41
Sorry ale nějak nechápu. Souborů to udělalo asi cca 1700 ale žádný není tak velký jak píšeš. Pouze jeden je 1 129 469 kb ale je to jenom zvuk. Jinak jsou asi tři cca 146 000kb velké a to je zase jen úvodní obrazovka s nápisem ohledně softu. V něčem asi dělám chybu.
jiri.cech (151)|16.4.2004 22:56
Naprosto jednoduchý a skvělý software na konverzi videa i s titulkama a dokonce v češtině. Funguje skvěle, jediná vade je, že se musí koupit ...
http://www.lonelycatgames.com/mobile/smartmovie/smartmovie.html
wocis (11)|17.4.2004 00:59
:) tak jsem prisel na jinej (myslim ze jednodussi zpusob) jak udelat filmek i s titulema ... sem z toho happy ...
behem zejtrka udelam nejakou paginu kde to hezky popisu ..
predbezne : bude vam k tomu stacit virtual dub a pak jeste jeden softik na titule .. a je to na jeden pruchod a co si s tim ted tak hraju tak ten prevod trva tak hodinu (podle toho jakou date kompresi) ...
prozatim ukazky najdete zde..
Pavel Koza (4761)|17.4.2004 12:00
Ja vim, ze jsem mozna trochu drzy, ale nechtel by nekdooz pritomnych vytvorit nejkou "kucharku" a publikovat ji na tomto webu? Myslim tim kompletniho pruvodce, jak z DVD filmu udelat soubor na PDA. Odmenou za nejaky skutecne skvely, obsahly clanek budiz luxusni tricko ce4you;) Pokud ma nekdo zajem a zacne to psat, napiste to prosim sem.
wocis (11)|17.4.2004 12:27
jasne no prob :) jeste to testuju abych si byl uplne jisty - ruzne komprese, nastaveni, cropping, resizing .. klidne neco splodim.
akorat bude potreba aby to pak nekdo (Vy) vyzkousel nez to pujde do "sveta"
:)
jestli mi manzelka da chvili casu tak bych to mohl mit hotove behem tohohle vikendu ...
prave zkousim prevadet runaway jury .. rychlost prevodu je cca 1:1 k delce filmu ...
marish1 (16)|17.4.2004 18:10
[QUOTE="wocis"]... prozatim ukazky najdete zde..[/QUOTE]
chcel by som sa spytat v com mam prehrat tu ukazku na PDA. skusal som pocketDivx v0.8, ale vyhodil mi hlasku:
Wave Open Error
Error in Audio
na pc to vyzera celkom v pohode :yes:
wocis (11)|17.4.2004 18:47
ja to prehravam v pocketMVP prehravaci ..
zkousel jsem take pocketdivx ale taky mi to hazelo chyby .. pocketmvp mi hazel chyby taky - do te doby nez jsem ten film rovnou neotocil o tech 90 stupnu.
kdyz ho v pocketmvp pustim tak je to v pohode :)
detaily budou v tom navodu, ktery v co nejblizssi dobe vytvorim.

pokud by ti to nefungovalo ani v pocketmvp tak si zkus do pocketpc nahrat nejdrive tyto divx/xvid kodeky ..
marish1 (16)|17.4.2004 23:10
[QUOTE="wocis"]pokud by ti to nefungovalo ani v pocketmvp tak si zkus do pocketpc nahrat nejdrive tyto divx/xvid kodeky ..[/QUOTE]
dik za radu, uz to funguje super. tie kodeky som uz mal a dokonca aj pocketmvp som davnejsie stahoval, len som ho nejak zabudol nainstalovat...:cool:
uz sa tesim na navod:yes:
Chuck (284)|3.5.2004 09:24
Převod i titulky se celkem daří ale nehraje mi zvuk..netušíš proč?
Používám jak standardní player tak PocketDivix i PocketMvp. Ani na jednom nejde zvuk. Kde dělám chybu?