Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Wizard - ROM HTC Touch

Filippo (56)|19.7.2007 18:50
Dobrý den,
na netu jsem našel ROM z HTC Touch, která se dá vrazit do HTC Wizard (MDA Vario...) ale kromě pár informací, jsem nic nenašel, zajímá mě, jestli mi tato ROM pošlape na CID locked ?
Tipuju, že jo, ale radši to nechci riskovat, pokud tu ROM máte v zařízení, můžete říci, jak to šlape?
přikládám screeny (snad je to z nečího Varia...):


Owec (1)|21.7.2007 11:02
čau, jojo já to mám ve svým variu.. jak sem to viděl, tak sem si říkal,že to hnet musím mít :-) instalave v klidu, jenže ta rom má dost nedostatků..některý vážnější aj.. jadna z nich je,že sou špatně namapovaný nějaký tlačítka na qwerty :-( "a" je místo "w" .. a ještě asi 4klávesky by se našli .. pak taky když jedu dolů v Today čudlíkem,vrací mě to zpět nahoru...taky nešel foťák ..ale to se vyřešilo vzápětí novou romkou , která řeší víc bugs... jdu ji zkusit :cool:
Roman.34 (76)|22.7.2007 14:17
hlavne nejde vyhladavani v kontaktech s diakritikou
Filippo (56)|22.7.2007 22:28
supr hoši, jen by mě zajímalo, máte G4 nebo G3? tipuju, že to půjde na obojim, ale jistota je jistota ;)
Nixi (3)|12.5.2009 08:54
Cavte a pls kde to stiahnem a jak sa to nainstaluje prosim mooooc to hchcem aj jja
peter34 (63)|12.5.2009 10:00
Táto téma je dva roky stará, to nevidíš?? Mám pre teba pár návrhov: 1. skús písať s interpunkciou a bez pubertálnych výkrikov, to sa týka hlavne príspevku vo vedľajšom vlákne "Kaiser a WM6.5" 2.Je tu hore také tlačítko "Hledej", skús ho použiť a hlavne treba najprv preštudovať toto fórum plus xda-developers a potom sa prípadne niečo opýtať.
Nixi (3)|4.6.2009 13:51
nj ale šak ja som lama tak pls nemôžete mi sem dať link? prosim.Ďakujem
PS:Píšem ako chcem mna nik obmedzovat nebude hehe