Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Stalo sa vam niekedy????? o M700 - vke

michallos007 (57)|16.7.2007 16:45
Tak bol som vcera vecer v bare okolo pol jedenastej vecer som sa rozpraval s chlapikom a ukladal som si do m700 - vky jeho cislo potom o nejakej jedenastej cize o pol hodinku neskor som si chcel zavolat taxik ale ked som vytiahol telefo z puzdra cakalo ma nemile prevapenie, moj display svietil iba na bielo a nebolo nic vidno tak som ho hned zresetoval no ale hned ako sa zresetovalo ukazalo mi to uvitacie logo glofiish a potom hned sa dal do biela tak som este restartoval par krat a potom mi zacal display skakat obraz a trhat, rozmazavat no ja neviem co to mohlo byt stalo sa vam to uz niekedy a zobudim sa dnes rano ze idem teda skusit preinstalovat windows zapnem PDA a ono normalne frcalo. Stalo sa vam toto uz niekedy?? Nemam s tym ist do servisu mohlo to byt nejakym softom??? Windows som preinstaloval a teraz zatial cely den frci v pohode ako ma tak neviem poradte alebo napiste ci mate nejaku takuto skusenost. VDAKA!!!
DavidBarborka (139)|17.7.2007 11:02
Mi se předevčírem stalo to, že po připojení M700 k PC se zbláznil na obrazovce samý nesmysl atd. nepomohl ani restart ani vyjmutí baterky. Po hodině jsem přišel na to, že za to může SPB mobille shel a po jeho přeinstalování vše vpohodě. Už delší dobu si veškeré aplikace instaluji na kartu. V případě problému (třeba jako byl tento) kartu vytáhnu a dám reset. Telefon naběhne a já si můžu zavolat a závadu odstraním až doma.
michallos007 (57)|23.8.2007 13:34
No tak stalo sa mi to znova a tento krat sa to uz nenapravilo, dal som ho teda reklamovat, pda mi nikdy nepadlo na tele nema ziadny skrabanec a prisla mi odpoved ze mam prasknuty display pritom mam aj foliu viem ze ta je proti skrabancom ale nema ziadny skrabanec prasklinu nic a prislo mi ze vraj prasknuty display a ze to bude stat pekne peniaze. Prosim mozem sa nejak branit???
DavidBarborka (139)|23.8.2007 13:59
Pokud jsi to posílal poštou, určitě jsi to měl pojištěné. Není žádné tajmeství, že i když je na krabici pozor křehké, tak to hodí do vagonu jako nějaké noviny. Pokud jsi to reklamoval přes obchod, měl ten co to s tebou sepisoval napsat, že je display prasklý. Pokud to nenapsal musíš si to s ním vyřídit.
michallos007 (57)|24.8.2007 08:41
No ja som to reklamoval cez obchod a na papieri nemam napisane nic ze display je prasknuty ved on ani nie je a vcera mi poslali e-mailom PDA take iste ako mam ja a ze tiez nikdy nepadlo a ma prasknuty display ale bol to rozdiel medzi mojim a tym co mi poslali fotku pretoze ten na fotke mal viditelne cierne flaky no moj to nemal a nebol prasknuty. Mam nejaku sancu??
Vezír_oldd (2)|24.8.2007 09:18
Mám M700 týden , zatím šlape bez problému , jednou mi zmrznul :D , tak že zatím spokojenost až na ten foťák,ten je uplně hroznej , přes den když je hezky tak mám prostředek fotky moc světlej a navečer tam přes ně zase lítaj nějaký pruhy , prostě fotky s Nokie 1MPix jsou zlatý proti tomuhle.


M700, WM6,2GB Apacer
DavidBarborka (139)|24.8.2007 13:15
Když jsi jej reklamoval v obchodě povinností prodavače je si přístroj zkontrolovat. Takže bych se na tvém místě s nima vůbec nebavil a chtěl bych přístroj nový. Skvrna je vïdět, takže se nemůže vymlouvat. Zřejmě k tomu došlo při přepravě, ale to tě nemusí zajímat. Buď to opraví na své náklady, nebo po 30 dnech od reklamace té první závady bych si vzal zpět prachy. Pokud se nebudou chtít s tebou bavit, pak jim řekni že vše předáš ČOI - české obchodní inspekci.
michallos007 (57)|30.8.2007 18:00
Takze vsetko dobre dopadlo PDA mi opravili na ich naklady bolo okolo 6000 Sk no a ja som neplatil nic. Pda neprislo do 30 dni no ale mi dali zlavu 50 % na drziak do auta original E-TEN takze myslim ze POHODA. Trocha som sa povyhrazal SOI-ckou alebo v Cechach je to COI a vsetko sa napravilo nemusel som nic platit a parada. Aspon zatial dufam ze mi to uz bude frcat
Holda29 (84)|30.8.2007 18:10
super, ze mas doma funkcni, ale vicemene s tebou zametli, po 30 dnech si mohl dostat penize, za coz by sis pri poklesu cen koupil novy stroj i s drzakem :)
michallos007 (57)|31.8.2007 11:04
uz som sa na to vykaslal hlavne ze som neplatil tych 6000 lebo to by ma vazne nasr*** a teraz len dufam ze uz sa to nezopakuje