Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Herald obecné dotazy

killerGBU_ce4you (148)|14.7.2007 09:48
Ahoj,
tak jsem po delší době obměnil Compact za Heralda. Řeším pár základních věcí, které mě docela štvou

- jak (čím vymazat) systémové soubory jako je vyzvánění? (v PC)
- jde přemapovat boční tlačítko pro hlasové nahrávání? (zatím se mi to nepodařilo , spb pocket plus)
- jde použít jenom malá lokalizace (pouze klávesnice)? na přiložených Cd jsem nenašel IW, je pouze v PDA
killerGBU_ce4you (148)|14.7.2007 12:34
1) vyřešeno, musím mazat v ppc
2)zatím nevím
3)vyřešeno

vyvstal mi ale jiný problém, malá lokalizace přemapovala funkci tlačítek HW klávesnice, takže místo otazníku píši podtržítko, ...
CommanderZ (1798)|14.7.2007 17:50
Ja nevim, ja jsem si na to tlacitko normalne v buttons namapoval obrazovku Nyni z SPB Shellu. A nahravani je tam jako hold.
zavor13 (44)|2.1.2008 17:07
Jak u heralda na hard reset?
zavor13 (44)|2.1.2008 17:07
Jak u heralda na hard reset?
zavor13 (44)|2.1.2008 17:08
Jak u heralda na hard reset?
Dreix (56)|13.5.2008 22:12
Z nabehnuteho heralda, nebo "mrtveho?

Z nabehnuteho najdes v Dnes - system - Vymazat data, zadas kod 1234 a uz jedes. Restartne se ti tvuj stroj a nabehne tak jak si ho tenkrat zapl poprve :)

Kdyz je mrtve, musis :

1. Press and hold the left SOFT KEY and the right SOFT KEY, and at the same time, use the stylus to press the RESET button at the middle left side of your device.
2. Release the stylus, but continue pressing the two SOFT KEYs until you see the following message on the screen: This operation will delete all your personal data, and reset all settings to manufacturer default. Press Send to restore manufacturer default, or press other keys to cancel.
3. Release the two SOFT KEYs, and then press the button on your device. Warning! Your device will be set back to factory default settings. Please ensure any additional installed programs and/or user data have been backed up before a hard reset is performed.

(cesky, budes drzet levou a pravou klavesu naraz, pichnes stylus do resetu - to je to vedle regulatoru hlasitosti) a pak uz jen pojedes podle instrukci na displayi.