Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ASUS A 639 / A 696

MartinekM (5)|10.7.2007 14:04
Zdravim, chystam se koupit PDA s GPS,
stale se nemohu rozhodnout.
Uz jsem zavrhnul Mio A701 i P550M. Asi se rozhodnu pro jeden z techto Asusu...
Ktery z nich je novejsi model?
Parametrove jsou stejne az na vyklopnou antenu a 1GB flash, je tak?
Ma smysl jit do A639, kdyz je drazsi, vyklopna antena pry zas takovy vliv na kvalitu prijmu nema (to jako fakt? zkousel to nekdo v zasunutem a vysunutem stavu pri uchyceni v aute i pri chuzi v lese, ci zastavbe? proc by to tam jinak davali?), ta integrovana 1GB flash se hodi jen na cteni, na zapis je strasne pomala...

Jake dalsi podstatne vyhody/nevyhody ma ten ci onen model? Napada vas neco?Diky.
MartinekM (5)|11.7.2007 10:18
chjo, nikdo mi neporadi? Hmm :(
firerescue (18)|11.7.2007 14:00
Kup si A 696, 639 je starší model (o rok) 696 je v nerezu a slim, takže je kovová a pěkně tenká. Jinak výklopná GPS nemá na nic vliv, jen na to že riskuješ ulomení. Mám 696 už měsíc a vše jede bez problému, příjem satelitů je perfektní, chytá i v lese i na sedačce spolujezce, prostě paráda. 1GB pěměti 639 bych taky neřešil, protože dnes stojí karta SD 2GB 600,- A hlavní výhodou pro mě bylo, USB Host u 696. JIanka jsou zařízení shodná. Kdyby si chtěl ještě něco vědět, tak napiš na firerescue79@seznam.cz rád poradím, když budu moct ;-)
kary_ce4you (2)|26.7.2007 00:50
Koukam ze jsme meli podobny vyber.Zavrh jsem Mio 550 a rozhodoval se mezi Asusem 639 a 696.Nakonec samozrejme vyhrala 696ka.Nevite nekdo kde by ho mohli mit skladem?Diky moc
firerescue (18)|26.7.2007 12:01
Skladem, to se teď řeší na každém foru o 696, nejsou, jen se po nich zaprášilo. Dokonce ani oficiální dodavatel neví a nemá. Ale dívej se na www.asus.as tam sem to kupoval já a měli to o měsíc dřív než ostatní a věřím, že zase to budou mít první. Jinak bych zkusil www.czechcomputer.cz nebo www.sunnysoft.cz